×

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

· 28 · 3079

  • Postime: 7051
  • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 28-02-2020, 21:12:49
Jemi njerez te mire por shume naive sepse kemi qene te izoluar. Ne se na lene rehat ne tregojme shume shpejte anet tona te mira. Kemi kundra Europen... Pranojme zgjedhje te vjedhura (ku instalohen spiuna dhe sahanlepires) vetem se tha filani dhe fisteku ne perendim...

E keqja eshte se PPSH = PS + PD

Ku behesh sot o PetritKola 😂

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#26 ne: 01-03-2020, 00:05:03
Ku behesh sot o PetritKola 😂

Mos eshte bere president :P

  • Postime: 7051
  • Gjinia: Femer
erlehta
#27 ne: 01-03-2020, 08:21:48
Mos eshte bere president :P

😂😂
 

Kush jane shqiptaret me te famshem?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:48:53
nga M A X
Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:46:13
nga M A X
Shqiptarët dhe besytnitë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 17-04-2020, 07:17:07
nga erlehta
Ne cfare shekulli jemi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 00:19:41
nga M A X
Shqiptaret me te ndjekur ne Instagram

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-05-2020, 15:07:02
nga Wedlock