A jemi njerez normal ne shqiptaret ? - 2 - Diskutime

×
Hyrja
Profili

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

· 28 · 3391

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-02-2020, 21:12:49
Jemi njerez te mire por shume naive sepse kemi qene te izoluar. Ne se na lene rehat ne tregojme shume shpejte anet tona te mira. Kemi kundra Europen... Pranojme zgjedhje te vjedhura (ku instalohen spiuna dhe sahanlepires) vetem se tha filani dhe fisteku ne perendim...

E keqja eshte se PPSH = PS + PD

Ku behesh sot o PetritKola 😂

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#26 ne: 01-03-2020, 00:05:03
Ku behesh sot o PetritKola 😂

Mos eshte bere president :P

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#27 ne: 01-03-2020, 08:21:48
Mos eshte bere president :P

😂😂

Temat e fundit