A jemi njerez normal ne shqiptaret ? - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

A jemi njerez normal ne shqiptaret ?

· 28 · 4167

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-02-2020, 21:12:49
Jemi njerez te mire por shume naive sepse kemi qene te izoluar. Ne se na lene rehat ne tregojme shume shpejte anet tona te mira. Kemi kundra Europen... Pranojme zgjedhje te vjedhura (ku instalohen spiuna dhe sahanlepires) vetem se tha filani dhe fisteku ne perendim...

E keqja eshte se PPSH = PS + PD

Ku behesh sot o PetritKola 😂

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

#26 ne: 01-03-2020, 00:05:03
Ku behesh sot o PetritKola 😂

Mos eshte bere president :P

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#27 ne: 01-03-2020, 08:21:48
Mos eshte bere president :P

😂😂

Temat e fundit