×
Hyrja
Profili

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 17648

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#100 ne: 23-03-2005, 17:07:18
I paska zene rrota bishtin me duket Baby

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#101 ne: 23-03-2005, 17:21:22
2 me 1 Tani jam me xheloz :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#102 ne: 23-03-2005, 17:22:38
mos fluturo me pras ;) :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#103 ne: 23-03-2005, 17:23:28
HYyyyyyyyy se di :D
Burrin e kam shum :P dmth Erin :D

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#104 ne: 23-03-2005, 17:25:36
hajde shkodrane hajde... si shpirt qenke :love:

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#105 ne: 23-03-2005, 17:26:23
un xheloz?? :o

hajt hajt se ske faj ti se ty lyp mas me te lan me dal hic prej shpijet :D
atehere thuj xheloz ti :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#106 ne: 23-03-2005, 17:26:37
Ore mos e ngacmo ate se te vret burri i saj, ajo eshte molle e ndaluar per ty :lalala

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#107 ne: 23-03-2005, 17:28:02
ma ngadale baby... pse sflet ajo po ti? pastaj me vret!!??? ><

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#108 ne: 23-03-2005, 17:28:59
nejse se molla sme pelqen shume, po dal e lypi naj pjeshke

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#109 ne: 23-03-2005, 17:29:53
hahahahahha shi shi Jarmani ;)
Eri mylle ti se kshu ne zyt tanve je shum i mire ti e di une po he :P

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#110 ne: 23-03-2005, 17:30:05
Ku ku jo, se as pjeshkat sjane per ty, i wud no :lalala

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#111 ne: 23-03-2005, 17:30:08
jermain ashtu te lumte ma mire shka merr naj pjeshke se molla asht pesh e rende :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#112 ne: 23-03-2005, 17:31:29
hahhahahahaha Eri
Jermain ca te dush naqe ti, mjaton te jet per gusto tane :D

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#113 ne: 23-03-2005, 17:33:29
hahahaha jo se kam rrespekt per shkodranen se jena gati patriote.... por thjesht komplimente :perqafim

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#114 ne: 23-03-2005, 17:35:19
Jarmani pa merak naqe ;) Rrespekte ke dhe nga une  :)
Lere Erin ti se eshte xheloz ai po skam ca i bej :P

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#115 ne: 23-03-2005, 17:36:30
Jarmani pa merak naqe ;) Rrespekte ke dhe nga une  :)
Lere Erin ti se eshte xheloz ai po skam ca i bej :P
ok naqe ok

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#116 ne: 23-03-2005, 17:36:46
jo moj jo se nuk jam xheloz un jo :D
masandej jermain asht shok i joni je ne dur te sigurta :tym

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#117 ne: 23-03-2005, 17:39:19
hahahhahaha a ty .......... te rujt zoti ma mire :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#118 ne: 23-03-2005, 17:43:57
naten se diten shaf vet :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#119 ne: 23-03-2005, 17:48:05
ahhahahahahaha  mire mire kur te dush ti :P kertoll posrribe :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#120 ne: 23-03-2005, 17:50:13
hahahaha ske faj ti ja  :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#121 ne: 23-03-2005, 17:52:13
 kertoll posrribe :D

Shqip aman te kuptoj edhe une :???

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#122 ne: 23-03-2005, 17:53:29
hahhahahaha
kertoll - patate

posrribe- fshat ne shkoder ;)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#123 ne: 23-03-2005, 18:15:08
 kertoll posrribe :D

Shqip aman te kuptoj edhe une :???
hahahah Yllo me shqip se kjo ska :D
Jan ca patate qe ben nje fshat ne shkoder qe as dreqi si ha dhe kshu eshte dhe Eri :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#124 ne: 23-03-2005, 18:25:05
pse je martu me mu pra :D
 

Gratë që bëjnë hapin e parë kanë më shumë sukses në lidhje

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:52:09
nga M A X
Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 24-07-2020, 15:50:39
nga SteriOtipi B
Shume urime per lindjen e vajzes

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:16
nga InfoZ
Si ta bej xheloz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:12:00
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ