×
Hyrja
Profili

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 17649

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#125 ne: 23-03-2005, 18:26:50
Hahahhaha Shkodrane sa kam qeshur, e di e di se eshte ashtu ai :D

Eri se patatet te bejne per vete prandaj :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#126 ne: 23-03-2005, 18:27:41
 :hahaha :hahaha

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#127 ne: 23-03-2005, 18:28:57
:hahaha :hahaha

Perse qesh ashtu ti?

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#128 ne: 23-03-2005, 18:29:31
mfal se dita se nuk ban me qesh :D

 • Postime: 6975
machor
#129 ne: 23-03-2005, 18:34:18
: A JENI PERSON XHELOZ? nga njehere  dhe lotet me shkojne nga xhelozia :-\

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#130 ne: 23-03-2005, 18:43:12
jam XHELOZ arsyje qe jam xheloz esht pse nuk jam xheloz  >:(

 • Postime: 605
 • Gjinia: Femer
melody
#131 ne: 23-03-2005, 18:47:18
Une jam shkaktare Xhelozie...

 • Postime: 12234
Lefter
#132 ne: 23-03-2005, 18:48:53
Une jam shkaktare Xhelozie...
E di e di... :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#133 ne: 01-04-2005, 13:46:03
xhelozija asht e keqe pa ca me i ba femres te ben kajhere me ken xheloz :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#134 ne: 01-04-2005, 13:46:39
xhelozija asht e keqe pa ca me i ba femres te ben kajhere me ken xheloz :D

Vetem ndonjehere e???

Genjeshtar ti je xheloz shume edhe gjithmone

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#135 ne: 01-04-2005, 13:48:47
un :o

hajt hajt se nuk ke faj ti ja :D

 • Postime: 108
Syjeshili
#136 ne: 02-04-2005, 04:41:08
Nuk jom xheloz :D

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#137 ne: 02-04-2005, 13:07:20
Dihet te gjithe i kemi keto ndjenja sic esht gjelozia dashuria urrejtja e shum tjera por te gjitha shprehen  nga nje qellim... ;)
Jam gjeloze per gjerat e mia dihet por cdo gje ka limitin e vet ...pra cdo gje me karar e jo me ja fut kot me fantazu pra per cfare shoh e ndjej...

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#138 ne: 02-04-2005, 13:29:50
Thugette, mirë e the këtë. Unë askënd nuk e urrej, askënd nuk e dua, askënd nuk e xhelozoj. Prandaj s'ka vend xhelozia tek unë. :P :P :P
Hajt se pak e ekzagjerova se megjithatë dua unë dua edhe shumë bile. :)
Po ashtu urrej vetëm atë që ma sjell në fyt shpirtin. Është një përjetim i gjallë. Në majtë të hundës.

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#139 ne: 02-04-2005, 13:32:12
Sineri askend nuk do e :??? :o :( :( :'( :'(

 • Postime: 151
 • Gjinia: Femer
irma
#140 ne: 02-04-2005, 13:35:03
Nuk jam xheloze po nganjehere kjo po me nervikos gjithe duke ibere njerzve te mira

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#141 ne: 02-04-2005, 14:03:06
Sineri askend nuk do e :??? :o :( :( :'( :'(
E bre loçkë a s'e pe që e thashë edhe se e ekzagjerova pak.
Unë të dua ty. A të kam motër a jo? Pse? Sepse je kaq e mirë dhe e sjellshme dhe më ushqen fjalën, më jep zemër, më ndihmon. Si mos të të dua?
Kur ta gjesh një çun do të të xhelozoj sepse e humbi motrën time. Se këto çikat edhe vëllezërit i harrojnë kur i kap dashuria. :)

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#142 ne: 02-04-2005, 14:20:57
mas mar burre mas fol ashtu  se nuk  asht ashtu ja  :D
vajzat nuk i harrojn vellezrit kurre :tym

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#143 ne: 02-04-2005, 14:22:02
Ku ku, kurre jo per ate bese, kurre nuk kam me e harrue vellaun tem te mire, qe shume e du edhe locke e kam :puth

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#144 ne: 02-04-2005, 14:44:36
Qe qe sa të mirë jeni.
Ju paça. :puth

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#145 ne: 04-04-2005, 19:10:29
Qe qe sa të mirë jeni.
Ju paça. :puth
;) Jeni ju pa jemi ne :perqafim :pafshim

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#146 ne: 04-04-2005, 20:20:06
Faleminderit Thugette. :)
S'më thua çfarë kuptimi ka kjo Thugette? Se atë Girl e kap disi. ;)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#147 ne: 23-06-2005, 16:41:33
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?

pershendetje.. :pafshim

te duash dike metvertet me gjith zemer eshte normale te behesh ndopak xheloz/e se tregon qe e do ose te don.  

une si tip jam qe i besoj shume njerezve qe keshtu i lej te lir dhe kam besim tek ai person e kjo me ben qe mos te jem.

edhe dua te njejten gje ne te me rikthehet. jo shume xheloz, se pos nuk qe fare tregon qe ste don, se ka problem se cfare ben.

sic thash pak me siper, e vetmja gje qe mud te besh qe mos te jesh xheloze eshet te besosh me ate person qe je lidhur.  ;)

pershendetje
xhan-xhan

P.S me pelqen kjo teme  :)

 • Postime: 135
fisnike
#148 ne: 23-06-2005, 22:35:17
: A JENI PERSON XHELOZ?  ;)  :(

 • Postime: 406
 • Gjinia: Mashkull
Kujdes
#149 ne: 24-06-2005, 11:14:14
Jam xheloz elhamdulilah,dhe cdo muslimanit-es i takon te jete xheloz,ngase ata qe nuk jane xheloz per familjen e vet,per nderin e familjes se vet,ata quhen -dejjuth- dhe ata as qe do te nuhasin eren e Parajses,e lere me te hyjne ne te...
Nje nder shkaqet e humbjes se xhelozise eshte ngrenia e mishit te derrit....ngase derri eshte qe ska xhelozi....
 

Gratë që bëjnë hapin e parë kanë më shumë sukses në lidhje

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:52:09
nga M A X
Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 24-07-2020, 15:50:39
nga SteriOtipi B
Shume urime per lindjen e vajzes

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:16
nga InfoZ
Si ta bej xheloz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:12:00
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ