×
Hyrja
Profili

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 17652

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#25 ne: 11-02-2005, 11:53:07
Maroj mas xhelozise :D Nuk hahet gjella krejt pa kryp, por me shume as qe futet ne goje!
Ne se vertete dashuron dike ....Ke per te pervec dashurise gjene me kryesore "Rrespektin" , kjo perfshin besimin per njeriun.

Keta far xhelozet e medhenj, nuk jane xheloza jane vetem frikacake ndaj jetes dhe mosbesues ne vetvete. Sot cdo gje behet me deshire , nuk eshte xhelozia qe te ben te duash me shume nje person.


 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#26 ne: 11-02-2005, 11:55:10
ibrahim,,burrit si ti punojn hallatet ska te shar.. prandaj mos thuaj se je i shemtuar apo e kom gabim goca? :)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#27 ne: 11-02-2005, 11:56:44
mendova ne pamje stalion...
flokt e cume teposht
syt katror te rrumbullakt etj etj etj...
per halet mos te bajm muhabet fare... si sahat zvicrre  :D
me falni per banalitetin  :-[

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#28 ne: 11-02-2005, 12:02:56
 :) :)

 • Postime: 1412
 • Gjinia: Mashkull
StormAngel
#29 ne: 11-02-2005, 12:29:18
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?

pershendetje.. :pafshim
Jam xheloz vetem atehere kur duhet.
Me shtyn ne xhelozi ajo qe shof.
Largohem sa me shpejte nga situata perpara se te nxehet me shume sec duhet

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#30 ne: 12-02-2005, 17:02:16
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?

pershendetje.. :pafshim

ore vlla.....tkam then.....po te pash me donjeren......do te kap me karate!!! lool

seriozisht tani.....per materiale....sjam xheloze se sjam materialiste, ose ne qofse shoh dike qe kap majat me te larta me ben te hap syt e te them..." if he/she did it then I can do it too".  Xhelozija te shkatron, sepse sja vlen te kesh xhelozi per dike kur ter ate energji mund ta harxhosh duke ber dicka te vlefshme per vet veten, duke par si te ecesh me perpara e te behesh dicka, se sa duke kriuar urrejtje e xhelozi per dike. 

 :lule  Miss~Vajza


"sje xheloze se nuk je materialiste" ....une kujtoja se ishte per dashurine :???

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#31 ne: 12-02-2005, 17:23:23
un jo pra....
jam inatcie po jo per keto......po ja kur me bejn terrci-verrci p.sh.....mbaj inat :???

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#32 ne: 12-02-2005, 17:34:07
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?

pershendetje.. :pafshim

ore vlla.....tkam then.....po te pash me donjeren......do te kap me karate!!! lool

seriozisht tani.....per materiale....sjam xheloze se sjam materialiste, ose ne qofse shoh dike qe kap majat me te larta me ben te hap syt e te them..." if he/she did it then I can do it too".  Xhelozija te shkatron, sepse sja vlen te kesh xhelozi per dike kur ter ate energji mund ta harxhosh duke ber dicka te vlefshme per vet veten, duke par si te ecesh me perpara e te behesh dicka, se sa duke kriuar urrejtje e xhelozi per dike. 

 :lule  Miss~Vajza

kush  te paska  mesuar  karatene  ty  sa  vjet  ke  :D :pafshim

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#33 ne: 12-02-2005, 17:38:03

E ka shiritin e zi, kjo, se ke ditur ti?

 :pafshim

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#34 ne: 12-02-2005, 17:48:25
 :D :D :D   je  dipllomuar   kete  kuptim ka   :puth  ajde  nje  dialekt  kemi   ;)  


ajde  me meso  mua  pak  karate     <)>

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#35 ne: 12-02-2005, 18:13:30
te mesoj une leni......meqe tkam moter paga do te filloj 20$ ora....lol per lelsionin e par.. hehemeqe mu kujtua, njoh ca tipa qe jan shume xheloz, edhe shume telashe i kan ndodhur vetem nga xhelozija........nc ncnc... :'(


pse me  kshu  jane  motrat  me  lek  :perqafim :D   une  sjap  asnje  koker  leku    :D  me  meso  ne  menyre  shoqerore    se  me  duhen  leket   :D :pafshim

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#36 ne: 12-02-2005, 18:16:44
Fillo gjuaji ti e para dhe fillon ajo te te mesoje mos kij merak :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#37 ne: 13-02-2005, 09:57:18
Une jam Person Xheloz... :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#38 ne: 13-02-2005, 10:07:42
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?
pershendetje.. :pafshim

ore vlla.....tkam then.....po te pash me donjeren......do te kap me karate!!! lool

seriozisht tani.....per materiale....sjam xheloze se sjam materialiste, ose ne qofse shoh dike qe kap majat me te larta me ben te hap syt e te them..." if he/she did it then I can do it too".  Xhelozija te shkatron, sepse sja vlen te kesh xhelozi per dike kur ter ate energji mund ta harxhosh duke ber dicka te vlefshme per vet veten, duke par si te ecesh me perpara e te behesh dicka, se sa duke kriuar urrejtje e xhelozi per dike. 

 :lule  Miss~Vajza


kush  te paska  mesuar  karatene  ty  sa  vjet  ke  :D :pafshim

burri-staliono
o gru po mos sju trego se un te kom mesuar karraten se masanej do me mesuar gjith forumin.. :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#39 ne: 13-02-2005, 10:10:09
Un e di me mire se ty :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#40 ne: 13-02-2005, 10:14:45
tiiiiiii plzzzzzzzzz..un kam rripin e ziiiiiiii o goc.. ;)

prandaj mbaj kockat shendosh.. :P :)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#41 ne: 13-02-2005, 10:17:02
maje fort ate rripin lol se po tu zgjidh te bin me gjith breke :D

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#42 ne: 13-02-2005, 10:30:41
 :D :D :D :D :D :D


eh  moj  MISS  VAJZA :-*
milanisti
#43 ne: 15-02-2005, 13:29:54
Maroj mas xhelozise :D Nuk hahet gjella krejt pa kryp, por me shume as qe futet ne goje!
Ne se vertete dashuron dike ....Ke per te pervec dashurise gjene me kryesore "Rrespektin" , kjo perfshin besimin per njeriun.

Keta far xhelozet e medhenj, nuk jane xheloza jane vetem frikacake ndaj jetes dhe mosbesues ne vetvete. Sot cdo gje behet me deshire , nuk eshte xhelozia qe te ben te duash me shume nje person.


Ashtu vjen ajo pun po nuk qe pak Xheloz esht kot ja nuk je xheloz dhe i mbushet mendja djalit ose vajzes e shkojn me te tjere ;)

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull
bukuroshi
#44 ne: 15-02-2005, 13:31:33
un nuk jam xheloz  :tym

 • Postime: 369
 • Gjinia: Mashkull
lypen
#45 ne: 15-02-2005, 13:32:55
une per vete shume jashte zakonishte shume
edi qe seshte mire por scame cte bej.
thats the way i am
 :???

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull
bukuroshi
#46 ne: 15-02-2005, 13:37:01
per ka te jesh xheloz ti ske pasur kurr femer ti akoma je vergin :D :D :D :lalala

 • Postime: 1650
 • Gjinia: Femer
Hatixhe
#47 ne: 15-02-2005, 16:46:34
kjo teme nuk eshte vetem ne lidhje me Femrat! :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#48 ne: 16-02-2005, 07:47:22
nji fije xheloz jam ;)
se ai qe nuk asht te pakten nji fije xheloz ai nuk asht burre :D

 • Postime: 137
 • Gjinia: Femer
Lena
#49 ne: 22-03-2005, 18:25:05
nuk jam xheloze ne ket rast
 

Gratë që bëjnë hapin e parë kanë më shumë sukses në lidhje

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:52:09
nga M A X
Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 24-07-2020, 15:50:39
nga SteriOtipi B
Shume urime per lindjen e vajzes

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:16
nga InfoZ
Si ta bej xheloz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:12:00
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ