×

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 16995

  • Postime: 7051
  • Gjinia: Femer
erlehta
#250 ne: 05-02-2020, 17:45:04
Vallaj fare fare , opo fare.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#251 ne: 06-02-2020, 14:02:22
Kjo fjalë nuk ekziston në fjalorin tim të ndjenjave. :)

  • Postime: 224
Passion
#252 ne: 06-02-2020, 15:54:23
Ne doze aq sa nuk ngaterrohet interesimi me xhelozine. :)

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#253 ne: 07-02-2020, 08:43:36
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.

  • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#254 ne: 07-02-2020, 09:45:02
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.
..qenke kujtu heret :D
 

Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:36:33
nga InfoZ
Si ta bej xheloz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:12:00
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Kush ka me shume topa te arte?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:29:58
nga M A X