Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 07-02-2020, 09:45:02 »

Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.
..qenke kujtu heret :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 07-02-2020, 08:43:36 »

Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.
Postuar nga: Passion
« ne: 06-02-2020, 15:54:23 »

Ne doze aq sa nuk ngaterrohet interesimi me xhelozine. :)
Postuar nga: Parloté
« ne: 06-02-2020, 14:02:22 »

Kjo fjalë nuk ekziston në fjalorin tim të ndjenjave. :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-02-2020, 17:45:04 »

Vallaj fare fare , opo fare.
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 26-02-2013, 17:48:26 »

Xhelozia eshte nje ndjenje qe egziston tek c'do njeri mbi te gjitha per njerezit qe ne jemi me te lidhur shpirterisht....gji thsesi nuk mund ta lejojme kurre se si te na shkaterroje nje lidhje (c'faredo lloj lidhje) se pastaj i kalon caqet e te qenit xheloz ....
Po e dini ju qe ne disa raste dhe sikur ka lezet e shkreta ....kur dikush behet xheloz per ty...ne nje fare menyre sikur te tregon se ti je dicka me vlere per te ....:???
Nuk mund ta quaja veten xheloze pasi nuk jame kurrsesi nje nga ato femra qe i mbajne syte si litare ne qafen e partnereve te tyre por ndonjehere edhe me ka ndodhur te jem ne nje moment te caktuar per pak caste :???


Te lumte! Jam i te te njejtit mendim. Pershkrim fenomenal.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-02-2013, 22:12:21 »

Hahet apo pihet
Postuar nga: Emira
« ne: 14-10-2008, 22:51:33 »

Pse nuk thua ti shoqja se ajo lagja ime vdiska fare nga xhelozia :)

Po varet nga personi ne person sesi e administron ai/ajo xhelozine :engjell:...ndonjehere po i tejkalova caqet :-[, s´do mend qe ai qe me ka duhet te me tregoje vendin...po shumicen e rasteve skenat e mia jane te durueshme... :D :P
Postuar nga: Emira
« ne: 14-10-2008, 17:15:45 »

ku ka dashuri ka dhe xhelozi....
por nuk jam xheloze e sëmurë apo pa shkak .....
pak xhelozi duhet nga te dyja palet sepse tregon qe personi qe ke ne krah ndjen dhe interesohet për ty e anasjelltas....

...epo...pikerisht. .. ;)
Postuar nga: Shej
« ne: 14-10-2008, 11:53:43 »

ku ka dashuri ka dhe xhelozi....
por nuk jam xheloze e semure apo pa shkak .....
pak xhelozi duhet nga te dyja palet sepse tregon qe personi qe ke ne krah ndjen dhe interesohet per ty e anasjelltas....