×
Hyrja
Profili

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 17650

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#75 ne: 22-03-2005, 23:36:41
Dashni dashnia mi mori ment e mia
Xhelozia,xhelozia m'la me nejt ke shpia


E ke nigju kete ti?Nje burre ashtu do zotrote? :o Tolerance sisssssss

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#76 ne: 22-03-2005, 23:39:42
Hapja rrugen dhe tregoja deren :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#77 ne: 23-03-2005, 04:26:38
nji rob qe nuk osht xheloz kashi te dashures do te thot nuk te do

ose nuk te dashuro .  ;)   :D

 • Postime: 255
victoria
#78 ne: 23-03-2005, 04:57:38
Citim nga: &lt;88&gt; ne 23-03-2005, 04:26:38
nji rob qe nuk osht xheloz kashi te dashures do te thot nuk te do

ose nuk te dashuro .  ;)   :D
Nuk eshte aspak e vertete kjo  :???.Ka mashkull qe nuk i pengojn keto gjera edhe sikur tia provokojne te dashuren,po kjo sdo te thote qe ai nuk e do :???ai eshte i lumtur qe ka nje femer te bukur dhe qe ja pelqejne te gjithe por eshte i sigurt ne ate se vetem ai mund ta ket ne dore kurse te tjeret gjithe diten ta shikojne
Keshtu jan punet shoko

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#79 ne: 23-03-2005, 05:38:49
Citim nga: &lt;88&gt; ne 23-03-2005, 04:26:38
nji rob qe nuk osht xheloz kashi te dashures do te thot nuk te do

ose nuk te dashuro .  ;)   :D
Nuk eshte aspak e vertete kjo  :???.Ka mashkull qe nuk i pengojn keto gjera edhe sikur tia provokojne te dashuren,po kjo sdo te thote qe ai nuk e do :???ai eshte i lumtur qe ka nje femer te bukur dhe qe ja pelqejne te gjithe por eshte i sigurt ne ate se vetem ai mund ta ket ne dore kurse te tjeret gjithe diten ta shikojne
Keshtu jan punet shoko
lei mi kto prralla me mret  :P  se ajo lloj kategori meshkujsh per te cilen
fol ti nuk i bo pershtypje mosme i ardh e dashura edhe nja tre dit hiç ke
shpia   :D

 • Postime: 255
victoria
#80 ne: 23-03-2005, 05:46:26
ke mendimin tend ti 88 nuk dua te te nderhy me se ndoshta sja dilet me ju meshkujt vetem nje gje di ta them"prap e ke gabim"ke me miljona karaktere njerzish.Ate qe e shkrojta lart nuk e shpika po eshte dicka qe ballafaqohem per dite.Vazhdo avazin tend ti

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#81 ne: 23-03-2005, 05:56:45
ke mendimin tend ti 88 nuk dua te te nderhy me se ndoshta sja dilet me ju meshkujt vetem nje gje di ta them"prap e ke gabim"ke me miljona karaktere njerzish.Ate qe e shkrojta lart nuk e shpika po eshte dicka qe ballafaqohem per dite.Vazhdo avazin tend ti
Tashi un nuk rri me ta mush menjen ty rrushi se dukesh qe shifke shum
ato emisionet e mesdites qe jon për shplamje truni  :D  po megjith ate
do te thoja që per ne Hamshoret osht gjo e mir kur i njoftojm femrat
e ketyre lloj robve   :hahaha

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#82 ne: 23-03-2005, 06:44:36
jam shum xheloz >:( >:( >< >< :D

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#83 ne: 23-03-2005, 12:28:56
milaniste ti kputa vesht  :D sjam fare sma ndje fare as dua tja di per person ne bote te bojne ca te dojne sme ha moja per asnje e ska per te me ngrene noj her  me qe ra llafi per xhelozi smeritojne ti flasish jo me qe te bohesh xheloz per i ROSE  :D

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#84 ne: 23-03-2005, 12:33:14
Nuk jam xheloze aspak :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#85 ne: 23-03-2005, 12:35:04
Xhelozia eshte nje ndjenje qe egziston tek c'do njeri mbi te gjitha per njerezit qe ne jemi me te lidhur shpirterisht....gji thsesi nuk mund ta lejojme kurre se si te na shkaterroje nje lidhje (c'faredo lloj lidhje) se pastaj i kalon caqet e te qenit xheloz ....
Po e dini ju qe ne disa raste dhe sikur ka lezet e shkreta ....kur dikush behet xheloz per ty...ne nje fare menyre sikur te tregon se ti je dicka me vlere per te ....:???
Nuk mund ta quaja veten xheloze pasi nuk jame kurrsesi nje nga ato femra qe i mbajne syte si litare ne qafen e partnereve te tyre por ndonjehere edhe me ka ndodhur te jem ne nje moment te caktuar per pak caste :???

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#86 ne: 23-03-2005, 13:19:58
Nuk jam xheloze aspak :)

;)  <)> <>
Lucent
#87 ne: 23-03-2005, 13:22:19
Diku kam lexuar se meshkujt xhelozojne kur dashurojne, kurse femrat kur nuk dashurojne!

Ka mundesi te ma konfirmoje/elaboroje ndonjeri/a kete?!

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#88 ne: 23-03-2005, 13:27:40
recaro po shume e vertet kjo qe the njof persona te tille ;)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#89 ne: 23-03-2005, 13:28:30
Recaro se kuptova ate qe the, mundesh ta spjegosh pak me mire :???

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#90 ne: 23-03-2005, 13:33:42
jam xheloz..ku duhet dhe kur duhet  :-\
Lucent
#91 ne: 23-03-2005, 13:44:03
Recaro se kuptova ate qe the, mundesh ta spjegosh pak me mire :???

Kam frike se nuk thjeshtohet me teper! :???
Nese nje mashkull e dashuron nje femer atehere ai xhelozon- pjesa pare
Nese femra xhelozon ne dashuri atehere ajo nuk dashuron me gjithe mend - pjesa e dyte

Ca mendon ti?!

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#92 ne: 23-03-2005, 13:46:34
Mendoj se kjo eshte e drejte por ama deri diku sepse ka shume femra qe dashurojne edhe jane shume xheloze, kjo mund te jete sepse ata kane patur eksperienca te tjera edhe pasiguria qe kane ne vetvete i ben te ndjehen shume xhelove, madje edhe kur shikon nje vajze te bukur qe po kalon ruges.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#93 ne: 23-03-2005, 13:47:25
femrat pergjithesisht jane xheloze sepse frikohen do ta humbin ate qe e duan me mish e shpirt...
e them nga c'kam pare.

 • Postime: 1125
 • Gjinia: Mashkull
INDRITI
#94 ne: 23-03-2005, 14:18:48
Me thene te drejten jam pak, por ama jo xhelozi e tepruar sa per qef duhani :D

Fundja ku ka dashuri pa xhelozi :)
kot qe hyj ketej une sthon kot:"ca pine e ca dehen" :D
kurse une bohem xheloz pa qene i dashuruar.
hhahahaah thote populli kur nuk ke pula mos bej eshhhhhhhhh kot :D

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#95 ne: 23-03-2005, 16:14:05
Jo aspak nuk jam njeri xheloz.
Është diçka e panjohur për mua.

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer
fiona
#96 ne: 23-03-2005, 16:56:51
HI!

A jeni xheloz?c'far ju shtyn te beheni xheloz? dhe si mundoheni te dilni nga kjo situat?

pershendetje.. :pafshim
jo :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#97 ne: 23-03-2005, 16:59:41
Diku kam lexuar se meshkujt xhelozojne kur dashurojne, kurse femrat kur nuk dashurojne!

Ka mundesi te ma konfirmoje/elaboroje ndonjeri/a kete?!

Jo nuk mendoj se eshte e vertet eshte e natyrshme qe c'do nejri xhelozohet jo vetem kur ka dashuri ne mes por edhe kur nuk ka ....mund thjesht ta pelqejme nje person dhe te jemi xheloze per te ne nje moment te caktuar kur kercen me nje tjeter psh (mora nje shembull) dhe kjo eshte e njejte edhe per femrat edhe per meshkujt mendoj une

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#98 ne: 23-03-2005, 17:01:04
xhelozia xhelozia

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#99 ne: 23-03-2005, 17:05:48
Eh ci mori mendte e tua :D
 

Gratë që bëjnë hapin e parë kanë më shumë sukses në lidhje

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:52:09
nga M A X
Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 24-07-2020, 15:50:39
nga SteriOtipi B
Shume urime per lindjen e vajzes

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:16
nga InfoZ
Si ta bej xheloz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 18:12:00
nga M A X
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ