A jeni person xheloz dhe kur më shumë? - 11 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 20757

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#250 ne: 05-02-2020, 17:45:04
Vallaj fare fare , opo fare.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#251 ne: 06-02-2020, 14:02:22
Kjo fjalë nuk ekziston në fjalorin tim të ndjenjave. :)

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#252 ne: 06-02-2020, 15:54:23
Ne doze aq sa nuk ngaterrohet interesimi me xhelozine. :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#253 ne: 07-02-2020, 08:43:36
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#254 ne: 07-02-2020, 09:45:02
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.
..qenke kujtu heret :D

Temat e fundit