×
Hyrja
Profili

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

A jeni person xheloz dhe kur më shumë?

· 255 · 17909

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#250 ne: 05-02-2020, 17:45:04
Vallaj fare fare , opo fare.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer

#251 ne: 06-02-2020, 14:02:22
Kjo fjalë nuk ekziston në fjalorin tim të ndjenjave. :)

  • Postime: 229

#252 ne: 06-02-2020, 15:54:23
Ne doze aq sa nuk ngaterrohet interesimi me xhelozine. :)

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

#253 ne: 07-02-2020, 08:43:36
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.

  • Postime: 2173

#254 ne: 07-02-2020, 09:45:02
Nuk jam, ndoshta duheshte te jem pak, por cte beje.
..qenke kujtu heret :D

Temat e fundit