A JU MUNGON ATDHEU? - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A JU MUNGON ATDHEU?

A JU MUNGON ATDHEU?

· 32 · 3444

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 12-02-2020, 19:04:20
Rralle e permalle..:)

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 13-02-2020, 07:01:47
Kur mendoj radhen e gjate neper kufij, kur kujtoj ate vape te hatashme, them nuk po e marim mundimin. 🙄

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 13-02-2020, 14:49:05
Ne cdo moment, gjithmone.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 27-02-2020, 00:28:37
Hic fare mua Lol

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 27-02-2020, 00:45:41
Hic fare mua Lol
zer be per kok Te komshies se s’te besoj..:P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 27-02-2020, 22:36:03
zer be per kok Te komshies se s’te besoj..:P

aaa ktu ku jam skam komshi\je lol

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 28-02-2020, 00:12:05
Une i kam patur e i kam ne zember... kudo se be per koken e komshies..:P

Temat e fundit