Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 08-10-2019, 08:00:06 »

Jam optimiste e pashëruar, por kur do të fitojë drejtësia këtu qëndron pyetja.
Postuar nga: erlehta
« ne: 03-10-2019, 14:22:38 »

Shpresa vdes e fundit.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 02-10-2019, 11:24:32 »

Nuk duhet te presim, qe do vi ndonje nga jashte, dhe te sjelle drejtesi ne Shqiperi, nese vertet pritet kjo gje, ateher e kemi kot. Do duhet te mendojm mire para se te zgjedhim.
Postuar nga: Charlie
« ne: 01-10-2019, 13:15:52 »

Qe te kete drejtesi ne vendin tone, duhet ngritur ne kembe i gjithe populli sikur puna e ketij cuni ;) Ndryshe, gjithmone fajin do ta kemi ne si popull.
Postuar nga: M A X
« ne: 24-09-2019, 09:53:51 »

 

Per shume shpresa per nje sistem drejtesie te pavarur, te paster, te pakorruptuar dhe te drejte, ka vdekur prej kohesh, por per shume te tjere dukej sikur me ndihmen e partnereve nderkombetare do ishte e mundur, ose eshte ende e mundur qe te ndertohet nje sistem drejtesie i pavarur dhe relativisht i pakorruptar. Por shpresat u veniten shume me rastin e fundit ne gjyqin pacavure ndaj ish ministrit te brendshem Saimir Tahiri, qe sic e dime perfundoi ne menyren me te turpshme te mundshme. A me shprese per drejtesi ne Shqiperi?!