×

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10333

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#100 ne: 26-03-2013, 23:13:16
1. Nuk rri dot ne nje vend  :-[ dua te leviz  :D
2. Ne 90% te rasteve me rastisin afer njerez qe flasin shume :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#101 ne: 26-03-2013, 23:16:10

Pse nderhyke? Valle, medoemos u dashka qe dreamm te pyese ty....te marre leje nga ti?
[/quote)

Pasion ju pergjigj temes,jo ska frike

 • Postime: 1288
Pasion
#102 ne: 26-03-2013, 23:17:04

Pse nderhyke? Valle, medoemos u dashka qe dreamm te pyese ty....te marre leje nga ti?
Shtova nje postim e une duke dhene pergjigjen Bondo :D a i kam frike aeroskafet :P.

Paske mbremje te keqe(per sherr :D)Zoti t'bekofte!
Amin.

Paqe

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#103 ne: 26-03-2013, 23:23:06
1. Nuk rri dot ne nje vend  :-[ dua te leviz  :D
2. Ne 90% te rasteve me rastisin afer njerez qe flasin shume :D

Faleminderit, zonjushe!


Pasion, me fal......

 • Postime: 12742
Mishel...............
#104 ne: 27-03-2013, 07:54:01
Ncuq jo

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#105 ne: 27-03-2013, 09:53:54
shume i kam, dhe jo se kam udhetuar pak por eshte fobi qe sme del kollaj, fakti qe jam e pafuqishme atje lart me acaron me shume.

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#106 ne: 27-03-2013, 11:04:07
Frike kam pasur vetme nje here kur ktheheshim ne oren 12 te nates dhe kishte fortuna.
Zot cme kane pare syte.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#107 ne: 27-03-2013, 11:13:57
Citim nga: Before i'm gone ne 27-03-2013, 11:04:07
Frike kam pasur vetme nje here kur ktheheshim ne oren 12 te nates dhe kishte fortuna.
Zot cme kane pare syte.

e njejta gje na ndodhi disa here....por une cuditerisht nuk kisha frike per veten

 :S

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#108 ne: 04-05-2013, 07:45:42
me vjen te hidhem njeher e mire, te shpetoj nga bota dhe streset qe s'jane te mijat, por ''dhurate'' nga zoti.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#109 ne: 02-08-2013, 14:42:21
ne Aeroplan skam hyp nai here

po me avion po ....dhe skom frike hic :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#110 ne: 25-12-2013, 17:51:44
shume, me duket sikur po permbyset bota dhe nuk dua te mesohem me kete parregullsi timen

 • Postime: 12742
Mishel...............
#111 ne: 25-12-2013, 17:53:29
shume, me duket sikur po permbyset bota dhe nuk dua te mesohem me kete parregullsi timen

Fillo te punosh stjuardes dhe rregullo balancat me veten

 • Postime: 342
Dr0mAs
#112 ne: 25-12-2013, 19:16:26
Jo