Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: gunëhiri
« ne: 15-10-2021, 19:17:55 »

Nuk kam frike, por mundohem t'u shmangem.
Parapelqej udhetimin mbi rrota... makine, tren, autobus, karroce etj.
Pas rrotes vjen uji... vapor, anije, varke, gomone, kamerdare etj.
I treti vjen udhetimi mbi kafshe... kale, gomar, mushke, gamile, elefant etj.
Postuar nga: Parloté
« ne: 09-10-2021, 13:09:32 »

Aspak. Shijoj natyrën (gjatë fluturimit) dhe bëj foto  e inxhizime 🙂
Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:56:53 »

Ne fluturimin e pare kam pas shume frike pastaj gjithcka dukej normale.
Postuar nga: Dr0mAs
« ne: 25-12-2013, 19:16:26 »

Jo
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-12-2013, 17:53:29 »


shume, me duket sikur po permbyset bota dhe nuk dua te mesohem me kete parregullsi timen


Fillo te punosh stjuardes dhe rregullo balancat me veten
Postuar nga: ciarli
« ne: 25-12-2013, 17:51:44 »

shume, me duket sikur po permbyset bota dhe nuk dua te mesohem me kete parregullsi timen
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-08-2013, 14:42:21 »

ne Aeroplan skam hyp nai here

po me avion po ....dhe skom frike hic :P
Postuar nga: ciarli
« ne: 04-05-2013, 07:45:42 »

me vjen te hidhem njeher e mire, te shpetoj nga bota dhe streset qe s'jane te mijat, por ''dhurate'' nga zoti.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-03-2013, 11:13:57 »


Frike kam pasur vetme nje here kur ktheheshim ne oren 12 te nates dhe kishte fortuna.
Zot cme kane pare syte.


e njejta gje na ndodhi disa here....por une cuditerisht nuk kisha frike per veten

 :S
Postuar nga: BVDGF
« ne: 27-03-2013, 11:04:07 »

Frike kam pasur vetme nje here kur ktheheshim ne oren 12 te nates dhe kishte fortuna.
Zot cme kane pare syte.