×

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10080

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10080

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#50 ne: 14-11-2010, 23:16:04
Nuk kam frik! E kam qejf te udhetoje lol me pelqen rreziku dhe shpejtesia e madhe :D

Kete vit kam udhetuar shume :D Sme ka gjet gje!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#51 ne: 14-11-2010, 23:31:36
Ose nje ipod...kam rast ti degjoj te gjitha kenget e preferuara nga fillimi deri ne fund. :D

Shpresoj që iPod apo pajisje të tjera elektronike ti i përdor vetëm kur avioni është në lartësi të madhe, jo në afërsi të tokës apo gjatë ngritjes dhe uljes...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#52 ne: 14-11-2010, 23:37:20
un frike cne plackat e barkut perpjet  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#53 ne: 03-08-2012, 09:47:43
nuk kam frike perkundrazi kam qejf , me pelqen fakti qe jam mbi re dhe shikoj dicka qe se shoh dot cdo dite
ndjesite qe te fal pamja jane te papershkrueshme.... do doja te kisha mundesi te rria atje lart
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#54 ne: 03-08-2012, 11:40:19
Provojeni te hidheni nga Aeropani C130, dhe F16, naten permbi oqean ose mbi malet e afganistanit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#55 ne: 03-08-2012, 11:41:52
Provojeni te hidheni nga Aeropani C130, dhe F16, naten permbi oqean ose mbi malet e afganistanit.

kete e kam me frike.....tmerr do jete :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#56 ne: 03-08-2012, 11:45:56
Me shume kisha frike nga peshkaqenet kur notoja naten ne oqean me 35 kile paisje usbtarake. Qe kur isha i Vogel kisha frike boten nen ujore, edhe pse dikush po me priste, dhe nuk e shprehja dot friken time.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#57 ne: 03-08-2012, 12:04:46
ja e shprehe ketu...ndihesh me qete tani besoj

nganjehere eshte mire tia pohosh vetes frikerat
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#58 ne: 03-08-2012, 12:09:19
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#59 ne: 03-08-2012, 12:09:43
Shumeeeeeeeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#60 ne: 03-08-2012, 12:30:25
dhjakse
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#61 ne: 03-08-2012, 12:31:31
hahaha e mira eshte qe te pakten nuk lej nam e mbaj perbrenda friken
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#62 ne: 03-08-2012, 12:34:26
Udhetimi me nendetese, eshte shume me i frikshem. Te pakten ne avjon shikon dicka, por ne nendetese shikon erresire te iluminuar me paisje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#63 ne: 03-08-2012, 12:38:54
kur ulet avioni eshte pak i frikshem por ne pergjithesi eshte i rehatshem.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 03-08-2012, 12:39:48
Udhetimi me nendetese, eshte shume me i frikshem. Te pakten ne avjon shikon dicka, por ne nendetese shikon erresire te iluminuar me paisje.

Me nendetese se kam provu, mgjate mua me duket interesant te shofesh ca ka brenda ne thellesi te detit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#65 ne: 03-08-2012, 12:43:35
Me kujtohet njehere nga Tirana ne Milano, ne aroplanin shqiptar, levizte serdilja se i ishin liruar vidat serdiles. E shikova kamajeren ne sy per disa sekonda, pastaj e mora perdore dhe e ula ne preher, dhe I thash se kisha frike.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#66 ne: 03-08-2012, 12:44:09
:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#67 ne: 03-08-2012, 12:50:06
Mendova se mos isha duke udhetuar me fugonat e rastit nga Durresi ne Shkoder, nga serdilja me vida te lira.

Aroplanat Lufthansa te gjermanit, jane aroplanat me te mire per udhetime te gjata. Nga Newark, NJ ne Munchen Airport dhe anasjlltas ishte mrekulli. Aviona 2 katesh me dush dhe barkafe per cdo pasagjere.

Ndersa Brenda amerikes me pelqen Jet Blue, Kane hapesire te madhe.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#68 ne: 03-08-2012, 13:33:04
kjo me ka ndodh mua me linjen e Adrias , aviona te vegjel hic komod

tranziti ishte Tirane Lubjane llahtar edhe furgonat e kamzes nuk lujne aq fort, apo s'ishte nje kohe berrrr

mgjth une se vrava menjen , mbyllsha syte dhe me dukej vetja si ne makine, pastaj kur kujtoja qe s'ishte makine e qe kembet e mia ishin ne ajer ...fuck..sa bukur qe ishte
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#69 ne: 03-08-2012, 13:35:01
aeroporti i ljubjanes eshte gjigand por se besoj se adria fluturon keq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#70 ne: 03-08-2012, 13:36:07
aeroporti i ljubjanes eshte gjigand por se besoj se adria fluturon keq

ti tallesh me siguri???? Lubjana gjigand??? as me rinasin nuk krahasohej

dhe adria ishte per ibret jalem

le nam
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#71 ne: 03-08-2012, 13:37:20
ti tallesh me siguri???? Lubjana gjigand??? as me rinasin nuk krahasohej

dhe adria ishte per ibret jalem

le nam
juct checking if you were there......

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 03-08-2012, 13:39:12
juct checking if you were there......po pse do genjeja?????

Lubjana te hapte barkun me ate mjegullen qe te dukej sikur te merrte frymen

nderkohe qe gjigand ishte aeroporti i Munchen-it....qe sa here vajta e erdha dhe prape heren e fundit qe u ktheva per shqiperi ngaterrova rrugen dhe s'gjeja kontrollin fizik  ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#73 ne: 03-08-2012, 13:41:12
po cke dash ne mynih moj, aty edhe une kam pas probleme me checkin

imagjino qe isha shume vone dhe mu desh te kaloja pa radhe pasi me ikte avioni kjo eshte kur je pak gjymash si puna ime
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#74 ne: 03-08-2012, 13:43:11
ishte i bukur mynih ..sidomos alleanza arena
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super