×

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10260

 • Postime: 3146
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#50 ne: 14-11-2010, 23:16:04
Nuk kam frik! E kam qejf te udhetoje lol me pelqen rreziku dhe shpejtesia e madhe :D

Kete vit kam udhetuar shume :D Sme ka gjet gje!

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#51 ne: 14-11-2010, 23:31:36
Ose nje ipod...kam rast ti degjoj te gjitha kenget e preferuara nga fillimi deri ne fund. :D

Shpresoj që iPod apo pajisje të tjera elektronike ti i përdor vetëm kur avioni është në lartësi të madhe, jo në afërsi të tokës apo gjatë ngritjes dhe uljes...

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#52 ne: 14-11-2010, 23:37:20
un frike cne plackat e barkut perpjet  :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#53 ne: 03-08-2012, 09:47:43
nuk kam frike perkundrazi kam qejf , me pelqen fakti qe jam mbi re dhe shikoj dicka qe se shoh dot cdo dite
ndjesite qe te fal pamja jane te papershkrueshme.... do doja te kisha mundesi te rria atje lart

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#54 ne: 03-08-2012, 11:40:19
Provojeni te hidheni nga Aeropani C130, dhe F16, naten permbi oqean ose mbi malet e afganistanit.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#55 ne: 03-08-2012, 11:41:52
Provojeni te hidheni nga Aeropani C130, dhe F16, naten permbi oqean ose mbi malet e afganistanit.

kete e kam me frike.....tmerr do jete :P

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#56 ne: 03-08-2012, 11:45:56
Me shume kisha frike nga peshkaqenet kur notoja naten ne oqean me 35 kile paisje usbtarake. Qe kur isha i Vogel kisha frike boten nen ujore, edhe pse dikush po me priste, dhe nuk e shprehja dot friken time.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#57 ne: 03-08-2012, 12:04:46
ja e shprehe ketu...ndihesh me qete tani besoj

nganjehere eshte mire tia pohosh vetes frikerat

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#58 ne: 03-08-2012, 12:09:19

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#59 ne: 03-08-2012, 12:09:43
Shumeeeeeeeee

 • Postime: 12738
Mishel...............
#60 ne: 03-08-2012, 12:30:25
dhjakse

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#61 ne: 03-08-2012, 12:31:31
hahaha e mira eshte qe te pakten nuk lej nam e mbaj perbrenda friken

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#62 ne: 03-08-2012, 12:34:26
Udhetimi me nendetese, eshte shume me i frikshem. Te pakten ne avjon shikon dicka, por ne nendetese shikon erresire te iluminuar me paisje.

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#63 ne: 03-08-2012, 12:38:54
kur ulet avioni eshte pak i frikshem por ne pergjithesi eshte i rehatshem.

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 03-08-2012, 12:39:48
Udhetimi me nendetese, eshte shume me i frikshem. Te pakten ne avjon shikon dicka, por ne nendetese shikon erresire te iluminuar me paisje.

Me nendetese se kam provu, mgjate mua me duket interesant te shofesh ca ka brenda ne thellesi te detit

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#65 ne: 03-08-2012, 12:43:35
Me kujtohet njehere nga Tirana ne Milano, ne aroplanin shqiptar, levizte serdilja se i ishin liruar vidat serdiles. E shikova kamajeren ne sy per disa sekonda, pastaj e mora perdore dhe e ula ne preher, dhe I thash se kisha frike.

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#66 ne: 03-08-2012, 12:44:09
:P

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#67 ne: 03-08-2012, 12:50:06
Mendova se mos isha duke udhetuar me fugonat e rastit nga Durresi ne Shkoder, nga serdilja me vida te lira.

Aroplanat Lufthansa te gjermanit, jane aroplanat me te mire per udhetime te gjata. Nga Newark, NJ ne Munchen Airport dhe anasjlltas ishte mrekulli. Aviona 2 katesh me dush dhe barkafe per cdo pasagjere.

Ndersa Brenda amerikes me pelqen Jet Blue, Kane hapesire te madhe.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#68 ne: 03-08-2012, 13:33:04
kjo me ka ndodh mua me linjen e Adrias , aviona te vegjel hic komod

tranziti ishte Tirane Lubjane llahtar edhe furgonat e kamzes nuk lujne aq fort, apo s'ishte nje kohe berrrr

mgjth une se vrava menjen , mbyllsha syte dhe me dukej vetja si ne makine, pastaj kur kujtoja qe s'ishte makine e qe kembet e mia ishin ne ajer ...fuck..sa bukur qe ishte

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#69 ne: 03-08-2012, 13:35:01
aeroporti i ljubjanes eshte gjigand por se besoj se adria fluturon keq

 • Postime: 12738
Mishel...............
#70 ne: 03-08-2012, 13:36:07
aeroporti i ljubjanes eshte gjigand por se besoj se adria fluturon keq

ti tallesh me siguri???? Lubjana gjigand??? as me rinasin nuk krahasohej

dhe adria ishte per ibret jalem

le nam

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#71 ne: 03-08-2012, 13:37:20
ti tallesh me siguri???? Lubjana gjigand??? as me rinasin nuk krahasohej

dhe adria ishte per ibret jalem

le nam
juct checking if you were there......

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 03-08-2012, 13:39:12
juct checking if you were there......po pse do genjeja?????

Lubjana te hapte barkun me ate mjegullen qe te dukej sikur te merrte frymen

nderkohe qe gjigand ishte aeroporti i Munchen-it....qe sa here vajta e erdha dhe prape heren e fundit qe u ktheva per shqiperi ngaterrova rrugen dhe s'gjeja kontrollin fizik  ^o)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#73 ne: 03-08-2012, 13:41:12
po cke dash ne mynih moj, aty edhe une kam pas probleme me checkin

imagjino qe isha shume vone dhe mu desh te kaloja pa radhe pasi me ikte avioni kjo eshte kur je pak gjymash si puna ime

 • Postime: 12738
Mishel...............
#74 ne: 03-08-2012, 13:43:11
ishte i bukur mynih ..sidomos alleanza arena