×

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10084

A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

· 113 · 10084

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#75 ne: 03-08-2012, 13:44:40
ai eshte gati ngjitur me aeroportin,

kam qene ne garmish vend i bukur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#76 ne: 03-08-2012, 13:45:32
skam qene ne garmish....ku eshte?

une isha nja 100 km larg mynih
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#77 ne: 03-08-2012, 13:48:06
eshte qendra George C. Marshall European Center for Security Studies

me pelqeu shume si kurs ja vlenta barra qerane
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#78 ne: 03-08-2012, 13:49:33
nuk kam qene atje per studime e as per mastera shkencor....isha per ceshtje personale
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#79 ne: 03-08-2012, 13:50:45
ok, po shoping bere ne mynchen? leqe atje te mbysin turqit me ato kebab doner
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#80 ne: 03-08-2012, 13:54:14
ehe...hotelin per nje nate e kishim ne rrugen e turqve dhe kur na pyeti ai pronari i hotelit nga ishim i thame Arnaut LOL...ahhhhh tha Enver Hoxha...jo i thame ne Skenderbeu

cuditerisht nuk foli me

po shopping bera dhe me shijoi pa mase sidomos kur ne fund te stradales ishte ajo katerdralia fantastike me shatervanin ne mes rrethuar me engjej

shume bukur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#81 ne: 03-08-2012, 13:55:54
bere foto? aty bera shoping bleva disa gjera elektronike
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#82 ne: 03-08-2012, 13:57:27
bera ca foto me cel ..po nuk doli aq e bukur

te thashe nuk kisha shkuar per turizem dhe ishte e vetmja dite qe pata mundesi te levizja

pjesen tjeter e kalova mbyllur diku :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#83 ne: 03-08-2012, 13:59:54
bera ca foto me cel ..po nuk doli aq e bukur

te thashe nuk kisha shkuar per turizem dhe ishte e vetmja dite qe pata mundesi te levizja

pjesen tjeter e kalova mbyllur diku :S
Shpresoj jo per vizita mjekesore.

Po mire me behet qefi qe te pakten paske pasur nje dite pushimi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#84 ne: 03-08-2012, 14:05:15
Shpresoj jo per vizita mjekesore.

Po mire me behet qefi qe te pakten paske pasur nje dite pushimi

shprese e kote
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#85 ne: 03-08-2012, 14:08:55
S'kam frike nga fluturimet,por kam frike nga lekundjet,ose ate pjese sikur te bjere?,edhe bota pa mua :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#86 ne: 03-08-2012, 14:10:29
asgje si ndodh botes pa ty e pa mua...mos e vri mendjen per ate
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#87 ne: 03-08-2012, 14:11:39
Sigurte?
Pa mua keq,,,,,,,,,,,,,nje pjese. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#88 ne: 03-08-2012, 14:13:24
ajo pjesa do jete kurdohere keq pa ty....e sigurt kjo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#89 ne: 31-01-2013, 17:40:41
Shume! sidomos nga avjonet luftarake.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#90 ne: 18-02-2013, 19:05:33
Genjen ai ose ajo qe thote Jo, s´i frikohem fluturimit me avion! Une per vete them po, porse jo aq shume saqe te mos kem guxim te hip. Thene te drejten, perpara se te hip i hedh nje shikim piloteve dhe pastaj personelit sherbyes, mepastaj ndihem shume me i qete pasur parasysh se ata "fluturojne" ne mos çdo dite 2 here ne jave.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#91 ne: 18-02-2013, 19:52:04
Nuk Eshte ashtu , Une Nuk frigohem, se ja fus gjumit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#92 ne: 18-02-2013, 23:12:01
Te tere genjejme ....sipas studiesit te fundit te eres sone.

Nuk kam frike sepse.e di qe edhe nese ndodh aksident je 99% i sigurt qe  nuk shpeton
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#93 ne: 20-02-2013, 20:09:59
jo s'kam frike....
gjate fluturiimit shikoj filma pornografik, edhe nqs bie aeroplani, te pakten do jem i lumtur ne transferimin tim ne ate bote...  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer
NYCTR87
#94 ne: 26-03-2013, 21:04:13
Me perpara kam pas frik po tani s'kam frik jam mesuar.

Vdekjen se sjell vetem aeroplani....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#95 ne: 26-03-2013, 23:02:02
Jo, ama fluturimet nuk i kam ne qef.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#96 ne: 26-03-2013, 23:07:57
Jo, ama fluturimet nuk i kam ne qef.

shkruaji, mundesisht, dy arsye perse s´i ke ne qejf flut.............
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#97 ne: 26-03-2013, 23:08:47
Jo!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 26-03-2013, 23:10:28
shume
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#99 ne: 26-03-2013, 23:10:58
Jo!


Pse nderhyke? Valle, medoemos u dashka qe dreamm te pyese ty....te marre leje nga ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super