×
Hyrja
Profili

A VINI BASTE DHE SA KENI LENE DERI TANI ME TO..?

A VINI BASTE DHE SA KENI LENE DERI TANI ME TO..?

· 20 · 3435
*

ne:
test Olsi Ferazini
ne: 26-06-2006, 14:48:33
 une kam lene deri tani 15 milion leke qe kur kam filluar te luaj dhe i kam bere llogari
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Lefter
#1 ne: 26-06-2006, 14:51:35
Se kam lane nuk e di(me siguri jo edhe aq shum) ama  qe prej dy vjetesh me nje llogari te vogel kam mar me shum se 20 000 euro.Bastin me te madh qe kam fituar eshte 9 000 ne nje dite.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test GREATBOY
#2 ne: 16-07-2006, 18:57:56
Aman mer Olsi c'na e hape kete teme ><
Jam akoma ne borxhe me keto bastet  ><
I fundit fare Ishte ai France -- Itali. 300 euro per Francen i vura tek EuroLloto. Kam ven dhe dy 5'000 leksha (te rinj) me nja dy shok. Njerit ja lava po kam dhe nje. Ehhhh..... s'na nderoi njehere ky bixhozi :@ :@ >< :@ :@
Sikur ti kisha mbledhur te gjitha keto leket qe kam len neper baste apo kazino tani do kisha blere ndonje charter  >< >< >< >< >< >< >< >< >< :@ :@ :@
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Olsi Ferazini
#3 ne: 17-07-2006, 04:38:59
jo jo deri aty nuk kam arritur , te pakten ne borxhe skam hyre dhe uroj qe mos te arrij ne ate pike.... hmmmmm:
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Berni
#4 ne: 17-07-2006, 07:48:05
Une lloto luaja kur isha ne shqiperi po qe te vendosja shuma te medha sbehesh fjale se sme pelqen bixhosi,e shumta qe vendosja ishte 5 mij lekeshi dhe,vendosja skuadra qe ma mbushnin syrin per te fituar ndersa Interin asnjeher se vendosja se ishte nje vit qe merrte vetem barazime ose u rrihte.Kam vendos njeher 11 ndeshje gjeta 10 vetem 1 e humba me humbi nje skuader Franceze mos gaboj Lila dhe fitoja goxha leke aty po spata shans,kam fituar ja 3 her.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test GREATBOY
#5 ne: 17-07-2006, 09:46:07
Ndersa un ti Berno kam ven me qindra here lloto,me raste dhe shuma te vogla. Shuma me e madhe qe kam kapur ka qene 1500 euro ne bast tek. Dhe me nje llogaritje te thjeshte te shumave te medha te luajtura kam lene mbi 10'000 euro. K'to ishin pa llogaritur ato te voglat nga 100 deri tek 1000 lekshi (te reja behet fjal). Skuadra qe me ka nderuar k'to dy vjet ka qene Fiorentina. Dhe ajo qe me griu nga leket ishte Juventusi, qe ket fund kampionati u shkep me barazime.
Keshtu qe kush nuk ka luajtur ndonjehere lloto,as mos ti shkoj ne mendje ta provoje se s'ka dal ndonjeri i fituar nga k'to dreq bastesh.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Bekimi
#6 ne: 09-09-2006, 05:22:16
Po pse nuk ndalon o cun???? Mos mendo se do i fitosh ato qe humbe, se nga ky biznes vetem Bastoret fitojne, e jo populli.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Charlie
#7 ne: 09-09-2006, 15:20:52
Une dhe  Bastorja jemi  baras ...:D aq sa kam lene edhe  kam  fitur ... p.sh ..per nje  dite ne  baste i  kam  vene deri ne  500 Euro ...pra te humbura  :( ndersa per nje  dite i  kam  fituar deri  ne  2500 Euro ..:D po ka  ndodhur edhe e  kunderta :P

*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Bekimi
#8 ne: 11-09-2006, 18:16:48
Une i kam lene bastet para ca vitesh. Tash ndihem shume rehat. :)
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test GREATBOY
#9 ne: 12-09-2006, 11:45:06
Po pse nuk ndalon o çun???? Mos mendo se do i fitosh ato qe humbe, se nga ky biznes vetëm Bastoret fitojne, e jo populli.


Mundohem shpeshhere mos vej me skedina,por e pa mundur.Arsyea eshte se luan gjithe shoqeria ime.Muabeti paradites tek to eshte :si dolen ndeshjet e djeshme, dhe ai i mbasdites:si dolen ndeshjet e paradites.
Nuk di c'te them tjeter,por di vetem nje gje qe ende nuk kam arritur te kap leket qe kam lene.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Bekimi
#10 ne: 12-09-2006, 14:51:23
As mos shpreso se do i kapesh ndonjeher ato leke. Pasi e ke shume te veshtire qe te braktisesh kete "sport", mundohu qe vendosh sa me pak skedina, dhe gradualisht te largohesh fare nga kjo gje e ndyte.

E di qe do "vajtosh" leket e lena, por te pakten shpirtin do e kesh rehat. ;)
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Charlie
#11 ne: 12-09-2006, 23:45:42
vallain  bre Bekoo ...nuk e  paske provuar mire see Bastorja eshte  si  Droga ... kur  ti  kyqesh  nuk  mund  ta  lesh aq  lehte
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Bekimi
#12 ne: 13-09-2006, 17:41:01
E kam provu shoku, biles fillova te luaj qe ne moshen 14 vjecare deri ne 18. Kater vite nuk jane pak, dhe besome qe e kam pas shume te veshtire qe ti largohem, por mbi te gjitha duhet te jesh i vendosur dhe te kesh besim ne vete.


Ishalla me ndiqni edhe ju. ;)
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test GREATBOY
#13 ne: 13-09-2006, 23:23:58
E kam provu shoku, biles fillova te luaj qe ne moshen 14 vjeçare deri ne 18. Katër vite nuk janë pak, dhe besome qe e kam pas shumë te vështirë qe ti largohem, por mbi të gjitha duhet të jesh i vendosur dhe të kesh besim ne vete.


Ishalla me ndiqni edhe ju. ;)

O Bekimo vallai i fort ke qen.... se te rrall jane ato qe kan len bixhozin. Se ka ca qe kan len edhe shtepin ne bixhoz dhe luajne akoma.
Une per vete e kam provuar shpeshhere ta le por s'kam mundur. Mund te kem ndenjur nje jave, dhjet dite pa luajtur dhe kam shkuar prap.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test erlehta
#14 ne: 06-11-2006, 11:32:05
Te ve baste nuk me pelqen fare!
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Capkenja
#15 ne: 06-11-2006, 20:11:27
Baste ve ve here humb here humbasin !
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Lisa
#16 ne: 07-11-2006, 02:34:55
Nje llotari qe fitova qe kjo e Amerikes ....edhe kete nuk e kam hedhur vete po vellai......
Nuk ve baste kurre nuk (jo me lek njehere) nuk e le djersen e ballit ne dy gura .....me duket budallallek

P.S Nuk ve baste vetem nese do me jepet shansi te shikoj Lefton nudo me perparse duke gatuar LOL
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Shej
#17 ne: 18-12-2011, 19:32:39
JO me
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test dreamm
#18 ne: 18-12-2011, 21:41:52
Jo, kurre.
*

ne: 25-03-2020, 18:27:12
test Gjumashi
#19 ne: 18-12-2011, 22:12:58
Nuk kam luajtur, por me shume kam analizuar ndeshjet. :P