Armiku me i madh i njeriut? - 6 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Armiku me i madh i njeriut?

Armiku me i madh i njeriut?

· 130 · 8281

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#125 ne: 24-04-2013, 22:00:23
Vetja

 • Postime: 566
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#126 ne: 27-04-2013, 16:25:09
Satani, nje ish engjell, nje drite normale qe i mbijetoi reformes se dikurshme, themelimit te shtetit grek, shume e quajten marrezi dhe shume engjej u theren si berrat. tani vjen verdalle neper abise, ilumtur gjithsesi por ka ende fuqine qe ta vrase me fjale nje insekt apo gjallese abisi.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 01-05-2013, 23:11:08
Njeriu.

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#128 ne: 05-05-2013, 23:19:52
Njeriu.

jetimi nga siria

Njeriu pikerisht njeriu :S

Ne kete pershtjellim ,ne kete mizere,ne kete realitet qe etja,loti,uria,dhimbja e femijve s'ka te matur kush eshte me c'njerezor se njerezit??

Do doja te isha kafshe e i hedhur mes njerezish,se sa e kunderta! :(

Mos te femijte,mossssssssssssssssssssssssssssss :(

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 06-05-2013, 08:51:16
Ndonjehere mendoj se eshte edhe vetja jone............ka raste qe pa dashur behemi armiqte e vetes tone .duke e ndrydhur ate.duke e detyruar te sillet  ndryshe nga c'mendon.

Temat e fundit