×

Brunei dënon me vdekje homoseksualët

Brunei dënon me vdekje homoseksualët

· 9 · 165

 • Postime: 22999
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 03-04-2019, 13:34:22
 

Brunei i ka kthyer marrëdhëniet intime mes meshkujve, në një shkelje të rëndë që dënohet me vdekje përmes goditjes me gurë. I njëjti ndëshkim i pret edhe shkelësit e kurorës. /Top channel

 • Postime: 12742
Mishel...............
#1 ne: 03-04-2019, 13:35:44
Ku eshte ky Brunei se do iki te emigroj :P

 • Postime: 22999
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 03-04-2019, 16:16:44
Eshte nje nga vendet me te pasura ne bote ne fakt. Diku nga Azia e larget e ke

 • Postime: 12742
Mishel...............
#3 ne: 03-04-2019, 17:08:39
Ja te pres buletat lol

 • Postime: 7317
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#4 ne: 03-04-2019, 20:52:56
Do i shkojne ne hu te nxehte... LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#5 ne: 04-04-2019, 07:46:20
Ti Tipi do vish te ikim? Se qeke parajsa per ne :P

 • Postime: 6817
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 04-04-2019, 09:33:54
Jane shtuar ca si shumë gjithandej.
Nuk dua te paragjykoj zgjedhjen e tjetrit, koken cafshin, por si fenomen është i peshtire.

 • Postime: 24
Rommel
#7 ne: 05-04-2019, 23:15:22
Nje vendim i duhur i Bruneit,  sikur ta miratonte dhe Shqiperia.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#8 ne: 05-04-2019, 23:19:52
Rommel po 17 maji??? :P