×

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 163 · 11893

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 163 · 11893

 • Postime: 12738
Mishel...............
#125 ne: 23-09-2011, 12:32:58
dale se me ngaterrove numerimin LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#126 ne: 23-09-2011, 12:52:01
dale se me ngaterrove numerimin LOL

do e nisesh dhe njehere nga fillimi???? po merr fryme thelle :P  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#127 ne: 23-09-2011, 13:18:36
pse ka rrezik te mbytem???  ^o) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#128 ne: 09-10-2011, 22:04:42
Do e beja synet lol.
Do ulemi kembekryq edhe do e pys si e kishte hallin.
Po normal qe do e le pa 1 pa dy  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#129 ne: 10-10-2011, 09:38:45
Thene nga Tipi...sesi me tringellojne ato fjale LOL

Gjithsesi pajtohem 100% me te!!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#130 ne: 10-10-2011, 09:52:35
Çfare do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

do i tregoja rrugen e gjate te vuajtjes pa mua dhe do kujdesesha qe ti dilte prej hundesh tradhtia, se per te kenaqur k...n sot eshte shume e lehte por veshtirsia qendron kur te kthehesh ne shpi e te jesh vetem, se kur te behet ferra brahim te merr lumi ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#131 ne: 10-10-2011, 09:56:58
Çfare do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

do i tregoja rrugen e gjate te vuajtjes pa mua dhe do kujdesesha qe ti dilte prej hundesh tradhtia, se per te kenaqur k...n sot eshte shume e lehte por veshtirsia qendron kur te kthehesh ne shpi e te jesh vetem, se kur te behet ferra brahim te merr lumi ;)

shume e ashper.....pak me e bute e dashur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#132 ne: 14-11-2013, 16:51:18
Po hic ca do beja, aman. do e pyesja . a te shijoi te pakten! se gjysme e se keqes.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#133 ne: 14-11-2013, 21:55:10
Do e tredhja  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#134 ne: 15-11-2013, 00:13:27
une..nuk e di..por ajo e di te sigurte se do me ekzekutonte naten( ne gjume kuptohet..) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#135 ne: 15-11-2013, 07:51:04
E di qe nuk ndodh, prandaj them do beja asgje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#136 ne: 15-11-2013, 10:55:11
Atehere kur je e bindur do te thote qe eshte duke te tradhetuar :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#137 ne: 15-11-2013, 13:26:56
Të them të drejtën-nuk e di!!!
Por do të kisha parasysh faktin te barazpesha mes: të mos falja një fatkeqësi, në krahasim me shumë vite lumturi.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#138 ne: 16-11-2013, 20:22:22
do ja beja per here te fundit. ;)...te qarte se nuk duhet te me kishte tradhetuar...dhe pastaj do e fshija nga memorja ndoshta edhe nga siperfaqja e tokes(kjo do varej nga momenti) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#139 ne: 16-11-2013, 20:26:58
gazi sarin do i dukej era trendafil po ta bente :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#140 ne: 18-11-2013, 16:07:33
gazi sarin do i dukej era trendafil po ta bente :P
..paskan hyre lendet kimike moj? hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#141 ne: 18-11-2013, 16:10:26
ncuq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull
Hollow
#142 ne: 23-11-2013, 05:39:27
hic asgje. ne fakt do i jepja i gote vere ta uroja per kalamajt qe nuk do me duhej te paguaja qera.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#143 ne: 13-12-2013, 19:04:31
Se di......
Mos e perjetofshim kurre
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#144 ne: 13-12-2013, 23:39:52
Se di......
Mos e perjetofshim kurre
...hahahhahahaa se paske me qef me e mendu qe ndoshta ka kohe qe te ndodhe :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#145 ne: 14-12-2013, 22:06:45
Nje gje do jete e sigurt....asgje nuk do jete si me pare.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#146 ne: 14-12-2013, 22:09:40
Nje gje do jete e sigurt....asgje nuk do jete si me pare.


teme e bukur kjo... ka nevoje per me shume se 2 milione interpretime e analiza :P :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#147 ne: 14-12-2013, 22:10:07
Të them të drejtën-nuk e di!!!
Por do të kisha parasysh faktin te barazpesha mes: të mos falja një fatkeqësi, në krahasim me shumë vite lumturi.....


Shumhere lexoj kete postim sa here qe lexoj kete temen me nje shkrim te ri te antareve  ne lidhje me tradhetine!

Per tu admiruar elasticiteti i dhene! :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#148 ne: 14-12-2013, 23:15:00
Nje gje do jete e sigurt....asgje nuk do jete si me pare.Nje miku im i shtrenjte i humbur ne rrjedhen e asgjeje shkruan diku:
Fal por nuk harroj!

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#149 ne: 15-12-2013, 21:31:20
copat ne nje thes plasmasi dhe ne kanal :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super