×

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 163 · 12309

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#150 ne: 15-12-2013, 22:41:50
S'e di

 • Postime: 12210
Lefter
#151 ne: 16-12-2013, 10:38:32
Do e falja  :D :D :D

 • Postime: 474
ness uno
#152 ne: 16-12-2013, 14:15:20
une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#153 ne: 16-12-2013, 23:29:44

 • Postime: 2145
Grens(Wiliams)
#154 ne: 17-12-2013, 22:55:36
bashkshorten do e falja ndoshta por komshien kurre :D

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#155 ne: 25-12-2013, 17:03:27
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence

 • Postime: 2145
Grens(Wiliams)
#156 ne: 25-12-2013, 23:42:33
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence
..qenke nje loqe ti..mesa po shoh..po me mire qe qenke i tille  se i jep ngjyren e munguar forumit :S

 • Postime: 12742
Mishel...............
#157 ne: 26-12-2013, 09:47:55
have fun my dear...vetem perdor nga ata condomat qe te bleva dje.

puc puc

 • Postime: 2145
Grens(Wiliams)
#158 ne: 26-12-2013, 14:27:34
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#159 ne: 26-12-2013, 15:13:04
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#160 ne: 29-12-2013, 16:49:46
duhet te chihemi me shpesh ne forum, dhe te tradhetojme me rralle bashkeshortet tona

 • Postime: 2145
Grens(Wiliams)
#161 ne: 29-12-2013, 18:56:09
me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL
..prape mire ..po ne hall jemi neve qe na presin grate me kallash ne dore.. :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#162 ne: 29-12-2013, 19:19:07
ky chiarli na doli i zerrikshem mi gra