Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Passion
« ne: 06-03-2020, 12:58:05 »

une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte
:D :D :D :D :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 28-02-2020, 10:18:24 »

Do e merrja me te mire..pastaj do e izoloja ne nje biruce..pastaj do I fusja nje gomar..2 pitbull..1 kale..2 derra(1 te bute dhe 1 te eger)..kaq do mjaftonte mendoj :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 18-02-2020, 16:44:24 »

Eh, di un ... do e nisja kudo vec me mua mos rrinte me..:P
Postuar nga: erlehta
« ne: 18-02-2020, 07:54:20 »

Me mire do ishte te mos e zbulosh 🤔 po u zbulua, mbaroj puna 😛
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 17-02-2020, 20:18:07 »

do plaste  kallashi..tritoli :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-01-2020, 15:44:35 »

Asigjo, do vazhdoja jeten time me full capacity duke e larguar tradhetoren tak fak..:P
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 13:22:18 »

@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim


 :perqafim eh, sa e lehtë është kur je e rrethuar me njerëz të mirë.
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-01-2020, 12:55:22 »

@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 07:01:42 »

Të them të drejtën-nuk e di!!!
Por do të kisha parasysh faktin te barazpesha mes: të mos falja një fatkeqësi, në krahasim me shumë vite lumturi.....

Sa e mirë paskam qenë 😂

Ende jam e tillë 😬
Postuar nga: analisa
« ne: 30-01-2020, 01:01:10 »

Nqs do ishte nje rreshkitje e momentit do e falja.
Nqs do e bente perseri do ta lija pa nje pa dy.