×

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 163 · 11891

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 163 · 11891

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#75 ne: 11-10-2008, 11:18:08
Se di çfarë do bëja,, :S,,,ndoshta një plumb ballit. :D
Avash ti mo qetsohu :D
Une as edhe nji gje,,,pervec se do ti nxirrja ne vidjo dhe pastaj do ta fusija ne interrnet :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 236
Nadja
#76 ne: 11-10-2008, 11:24:11


Unë as edhe nji gjë,,,përveç se do ti nxirrja ne vidjo dhe pastaj do ta fusija ne interrnet :D
LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#77 ne: 11-10-2008, 15:46:09
Se di çfarë do bëja,, :S,,,ndoshta një plumb ballit. :D

A kishe mund se??.. :D...a thue cka kishte me te bo gruaja ty ne kete rast??.. hmmmmm: :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#78 ne: 11-10-2008, 16:18:42
Kur ta kish vra grujen ma nuk kish mund me i bo kurgjoo moreee :D

p.s Pse po e citon veq kete kopuk bree :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#79 ne: 11-10-2008, 16:29:49
Po nese aj ka vendosur te me tradhtoj nuk do ti beja as nje gje eshte jeta e ti me zor nuk shkon asgje aq me pak dashurija ...

Edhe une do ta kisha tradhtuar  :D nje me nje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#80 ne: 11-10-2008, 21:06:42
Pa i thene gje do kisha boshatisur llogarine bankare do kisha prere bileta per ca kohe pushime  pastaj kur te kthehesha do ksiha vazhduar jeten time pa te ....

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#81 ne: 16-10-2008, 08:47:45
Une as gje te madhe, do ti kisha prere ato ..... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#82 ne: 26-10-2008, 10:32:07
Ne lidhjen time çdo gjë është perfekte e nëse do ndodhte diçka,,për hirë te dashurisë se madhe qe kam ,,do zgjidhja faljen. Por a thua se do të mjaftonte kjo? A do të zhdukej nga kujtesa? A nuk do të jetonte me ne frika dhe dyshimi për një "here te dytë"??
Ata qe vuajne këtë fenomen besoj se japin vërtetë përgjigjen e saktë...ndërsa ne te tjerët nuk bëjmë gjë tjetër veçse i pergjigjemi një supozimi.
« Editimi i fundit: 30-10-2008, 10:39:26 nga erlehta »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#83 ne: 27-10-2008, 12:53:27
Ne lidhjen time çdo gjë është perfekte e nëse do ndodhte diçka,,për hirë te dashurisë se madhe qe kam ,,do zgjidhja faljen. Por a thua se do të mjaftonte kjo? A do të zhdukej nga kjutesa? A nuk do të jetonte me ne frika dhe dyshimi për një "here te dytë"??
Ata qe vuajne këtë fenom besoj se japin vërtetë përgjigjen e saktë...ndërsa ne te tjerët nuk bëjmë gjë tjetër veçse i pergjigjemi një supozimi.

Jam plotesisht dakort me ty erlehta ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 190
 • Gjinia: Mashkull
argonaut
#84 ne: 14-12-2008, 22:14:05
Ne shqiptaret i kemi fjalë si thika.Tradheti do te thote te dorzosh dike a te shesesh dike. Per nje veprim te tille, qe disa e quajne tradheti, mjafton fjala ai ja drodhi asaj ose anasjelltas. Per te falur ose jo kjo varet se sa e vlereson veten.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#85 ne: 14-12-2008, 22:20:56
..Asgje sdo beja.. :D
« Editimi i fundit: 15-11-2013, 07:48:54 nga ßåßy ღ »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1
banushi
#86 ne: 03-02-2009, 22:17:10
SKA GJA MORE SE SHKON ME KEN VETEM E RENCISHME ESHTE QETE VI NE MRAMJE NE SHTEPI
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
Thales
#87 ne: 08-03-2009, 00:24:35
Te themi plumbin ne ball edhe pse e ndjej ashtu(me duket e rende per kohen qe jetojm),po ate qe do zgjedhja pas pulmbit si opcion te dyt  do ishte te ndahem menjiher mbrenda 4 minutave sikur Berisha qe ndau nga POSTI Ylli Pangon mbrenda 4 minutave ahahahahh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 40
Fjala
#88 ne: 09-03-2009, 10:02:21
Mbase do vepronim krejtesisht ndryshe nga ajo qe themi tani,mirepo me mend te sodit,sdo ja falja kurrr!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 42
shukra
#89 ne: 09-03-2009, 11:17:08
Mbase do vepronim krejtesisht ndryshe nga ajo qe themi tani,mirepo me mend te sodit,sdo ja falja kurrr!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#90 ne: 09-03-2009, 11:19:24
Asgje....asgje....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 199
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#91 ne: 09-03-2009, 16:34:18
Gruaja mund ta fale burrin por burri gruan as qe behet llaf
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#92 ne: 09-03-2009, 16:44:43
Mos u befte te vije deri aty qe te mendohemi a ta falim njeri tjetrin apo jo.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#93 ne: 28-03-2009, 11:18:56
mbaje veten se shume afer e ke ate moment ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 13
 • Gjinia: Femer
lady208
#94 ne: 01-04-2009, 18:58:47
Gruaja mund ta fale burrin por burri gruan as qe behet llaf
GRUAJA MUND TA "FALE" BURRIN VETEM PER ARSYE EKONOMIKE OSE EMOTIVE,POR PER NJE GJE TE JESH I BINDUR;AJO NUK DO TA DOJE ME KURRE ATE NJERI.PO DO TE PERFITOJE NE CDO SITUATE PER TA BERE TIA PAGUAJ ATE QE I KA BERE.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull
Tetova08
#95 ne: 03-06-2009, 16:11:17
 hmmmmm: do te qendroja 6-7 dite i mbyllur ne shtepi pa bere gje (normalisht do te haja buke dhe do te pija uje dhe... do te shikoja televizor... dhe do te hyja tek forumi dhe...:P)  hahahahaha:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#96 ne: 21-07-2009, 15:22:31
nuk di si do ndihem ne ato momente...por mendoj se nje here njeriu mund te gaboj dhe duhet te falet nga te dy palet...por zdo te thote se une fali  hmmmmm: 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#97 ne: 21-07-2009, 16:27:51
Per momentin, do i merrja celularin kur ai eshte ne gjume dhe do i vidhja numrin e te dashures ;-)) pastaj, do e merrja nga celulari i tij ne telefon ate dhe do ta pyesja ne se e dashuron partnerin tim apo jo. Po tha qe "po" do i them: Te lutem beje te lumtur sepse eshte njeri i mrekullueshem, mos luaj me te." Po e di se...zeri do me dridhej e do filloja te qaja...sepse humbja ime do te ish jetike...Kam shume fat qe ai me do!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#98 ne: 21-07-2009, 16:29:57
Tradhetia e ka nji ose disa burime kur te martohesha do i mbylja burimet qe mos te kishte vend per tradheti.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#99 ne: 21-07-2009, 16:31:50
dashuria nuk njeh kufi...i copeton te gjitha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super