Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton? - 7 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 173 · 15945

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#150 ne: 15-12-2013, 22:41:50
S'e di

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#151 ne: 16-12-2013, 10:38:32
Do e falja  :D :D :D

 • Postime: 559
 • Karma: +0/-0

#152 ne: 16-12-2013, 14:15:20
une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#153 ne: 16-12-2013, 23:29:44

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#154 ne: 17-12-2013, 22:55:36
bashkshorten do e falja ndoshta por komshien kurre :D

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#155 ne: 25-12-2013, 17:03:27
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#156 ne: 25-12-2013, 23:42:33
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence
..qenke nje loqe ti..mesa po shoh..po me mire qe qenke i tille  se i jep ngjyren e munguar forumit :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#157 ne: 26-12-2013, 09:47:55
have fun my dear...vetem perdor nga ata condomat qe te bleva dje.

puc puc

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#158 ne: 26-12-2013, 14:27:34
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#159 ne: 26-12-2013, 15:13:04
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#160 ne: 29-12-2013, 16:49:46
duhet te chihemi me shpesh ne forum, dhe te tradhetojme me rralle bashkeshortet tona

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#161 ne: 29-12-2013, 18:56:09
me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL
..prape mire ..po ne hall jemi neve qe na presin grate me kallash ne dore.. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#162 ne: 29-12-2013, 19:19:07
ky chiarli na doli i zerrikshem mi gra

#163 ne: 30-01-2020, 01:01:10
Nqs do ishte nje rreshkitje e momentit do e falja.
Nqs do e bente perseri do ta lija pa nje pa dy.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#164 ne: 30-01-2020, 07:01:42
Të them të drejtën-nuk e di!!!
Por do të kisha parasysh faktin te barazpesha mes: të mos falja një fatkeqësi, në krahasim me shumë vite lumturi.....

Sa e mirë paskam qenë 😂

Ende jam e tillë 😬

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#165 ne: 30-01-2020, 12:55:22
@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#166 ne: 30-01-2020, 13:22:18
@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim


 :perqafim eh, sa e lehtë është kur je e rrethuar me njerëz të mirë.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#167 ne: 30-01-2020, 15:44:35
Asigjo, do vazhdoja jeten time me full capacity duke e larguar tradhetoren tak fak..:P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#168 ne: 17-02-2020, 20:18:07
do plaste  kallashi..tritoli :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#169 ne: 18-02-2020, 07:54:20
Me mire do ishte te mos e zbulosh 🤔 po u zbulua, mbaroj puna 😛

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#170 ne: 18-02-2020, 16:44:24
Eh, di un ... do e nisja kudo vec me mua mos rrinte me..:P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#171 ne: 28-02-2020, 10:18:24
Do e merrja me te mire..pastaj do e izoloja ne nje biruce..pastaj do I fusja nje gomar..2 pitbull..1 kale..2 derra(1 te bute dhe 1 te eger)..kaq do mjaftonte mendoj :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#172 ne: 06-03-2020, 12:58:05
une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte
:D :D :D :D :D

Temat e fundit