×
Hyrja
Profili

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

Çfar do benit sikur do zbulonit se bashkeshorti apo bashkeshortja ju tradheton?

· 173 · 14067

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#150 ne: 15-12-2013, 22:41:50
S'e di

 • Postime: 12234

#151 ne: 16-12-2013, 10:38:32
Do e falja  :D :D :D

 • Postime: 471

#152 ne: 16-12-2013, 14:15:20
une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#153 ne: 16-12-2013, 23:29:44

 • Postime: 2173

#154 ne: 17-12-2013, 22:55:36
bashkshorten do e falja ndoshta por komshien kurre :D

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#155 ne: 25-12-2013, 17:03:27
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence

 • Postime: 2173

#156 ne: 25-12-2013, 23:42:33
Grens i williamsit, komshijen duhet te falesh sa here lan shkallet e pallatit, nese je nga qyteti dhe jo nga pylli ku komshijet sic dihet jane dashnore pauzash, pertesash apo neglizhence
..qenke nje loqe ti..mesa po shoh..po me mire qe qenke i tille  se i jep ngjyren e munguar forumit :S

 • Postime: 12743

#157 ne: 26-12-2013, 09:47:55
have fun my dear...vetem perdor nga ata condomat qe te bleva dje.

puc puc

 • Postime: 2173

#158 ne: 26-12-2013, 14:27:34
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

 • Postime: 12743

#159 ne: 26-12-2013, 15:13:04
sa katile qenke..duhet te tregohesh  me e bute.. :P

me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#160 ne: 29-12-2013, 16:49:46
duhet te chihemi me shpesh ne forum, dhe te tradhetojme me rralle bashkeshortet tona

 • Postime: 2173

#161 ne: 29-12-2013, 18:56:09
me e bute se aq?? hemmmmmm let me think

si te duket nese i them...mos e prufsh koken , idiot ,debil, gomar ...qe su ngope i here
mjes drek darke po ta jap...kafshe , perves LOL
..prape mire ..po ne hall jemi neve qe na presin grate me kallash ne dore.. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#162 ne: 29-12-2013, 19:19:07
ky chiarli na doli i zerrikshem mi gra

#163 ne: 30-01-2020, 01:01:10
Nqs do ishte nje rreshkitje e momentit do e falja.
Nqs do e bente perseri do ta lija pa nje pa dy.

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#164 ne: 30-01-2020, 07:01:42
Të them të drejtën-nuk e di!!!
Por do të kisha parasysh faktin te barazpesha mes: të mos falja një fatkeqësi, në krahasim me shumë vite lumturi.....

Sa e mirë paskam qenë 😂

Ende jam e tillë 😬

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#165 ne: 30-01-2020, 12:55:22
@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#166 ne: 30-01-2020, 13:22:18
@Parloté, ashtu ashtu je akoma  :perqafim


 :perqafim eh, sa e lehtë është kur je e rrethuar me njerëz të mirë.

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#167 ne: 30-01-2020, 15:44:35
Asigjo, do vazhdoja jeten time me full capacity duke e larguar tradhetoren tak fak..:P

 • Postime: 2173

#168 ne: 17-02-2020, 20:18:07
do plaste  kallashi..tritoli :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#169 ne: 18-02-2020, 07:54:20
Me mire do ishte te mos e zbulosh 🤔 po u zbulua, mbaroj puna 😛

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#170 ne: 18-02-2020, 16:44:24
Eh, di un ... do e nisja kudo vec me mua mos rrinte me..:P

 • Postime: 2173

#171 ne: 28-02-2020, 10:18:24
Do e merrja me te mire..pastaj do e izoloja ne nje biruce..pastaj do I fusja nje gomar..2 pitbull..1 kale..2 derra(1 te bute dhe 1 te eger)..kaq do mjaftonte mendoj :D

 • Postime: 229

#172 ne: 06-03-2020, 12:58:05
une do ta puthja e do ti thoja bravo te q.fte
:D :D :D :D :D

Temat e fundit