×
Hyrja
Profili

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1487 · 59598
Capkenja
#100 ne: 28-10-2006, 20:32:51
ha limon....

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer
erlehta
#101 ne: 31-10-2006, 12:30:51
ha limon....


Ndersa une me teper do preferoja dicka te embel :)
Capkenja
#102 ne: 31-10-2006, 17:42:31
Po limon ha vetem kur jam ne fazat e fundit te merzitjes....

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer
erlehta
#103 ne: 01-11-2006, 17:50:27
Po limon ha vetëm kur jam ne fazat e fundit te merzitjes....

Rendesi ka qe ty te ben mire :)

 • Postime: 10
 • Gjinia: Mashkull
leoni846
#104 ne: 03-11-2006, 21:44:23
mar nusen dhe kalamajt dal xhiro qe te me dal merzitnia cfar me ba :(

 • Postime: 1580
sorelina
#105 ne: 07-11-2006, 19:18:13
Kur jam e merzitur te mendoj caste te bukura qe kam kaluar...
wiliams
#106 ne: 07-11-2006, 21:11:18
Kur jam i merzitur i them vetes...mos u merzit se ka edhe me keq ..dhe behem mire hmmmmm:
Capkenja
#107 ne: 07-11-2006, 22:50:12
Ku te le Capkenja ty te merzitesh edhe e thua ti kot pastaj :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#108 ne: 08-11-2006, 04:17:54
une i thashe te gjitha ca bej kur jam e merzitur....aaa kete nuk e kam thene....kur jam e emrzitur kam nje park shume te bukur mu posht  ures George Washington......po kur them poshte .....tamam poshte eshte mrekulli....eshte lumi ka dhe anije, varka....
Dhe qyteti qendron lart ti zbret malin per poshte  futesh nen ure dhe del ne kete parkun ...qe eshte dhe per piknik....eshte dicka e bukur qe nuk e dine shume vete .....
Shkoj gjithmon aty eci ne kembe ose lexoj ndonje gje ........
wiliams
#109 ne: 08-11-2006, 14:40:06
Ku te le Capkenja ty te merzitesh edhe e thua ti kot pastaj :D
Po ti Capkene je shkaktarja me e madhe ne bote e merzive te mia..sepse me mungon shume...dhe nuk e di a do ta perballoj deri ne fund ..mungesen tende..por tani per tani kam gjetur nje qe te ngjan ty dhe e kaloj merzine sadopak me te.. hmmmmm:

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#110 ne: 16-11-2006, 17:52:47
unë i thashë të gjitha ca bëj kur jam e mërzitur....aaa këtë nuk e kam thënë....kur jam e emrzitur kam një park shumë te bukur mu poshtëë  ures George Washington......po kur them poshtëë .....tamam poshtëë është mrekulli....është lumi ka dhe anije, varka....
Dhe qyteti qëndron lart ti zbret malin për poshtëë  futesh nën ure dhe del ne këtë parkun ...qe është dhe për piknik....është diçka e bukur qe nuk e dinë shumë vete .....
Shkoj gjithmon aty eci ne këmbë ose lexoj ndonjë gjë ........

Lisa e di për ke park po flet... edhe un shkoj atje, me verte është shumë bukur sidomos naten. Sa herë qe kam qen, vetëm kinez shoh duke bërë fotografia... meqë ti shkonke shpesh, kur te te shoh ndonjë te bardhe do shkoj ta pyes mos je ti  :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#111 ne: 16-11-2006, 20:01:45
me ke atje 3 here ne jave ...edhe kur  mbyllet ne dimer i kam bere miq ata rojet aty :D
Shkoj gjithmon dhe me pelqen sidomos ne ver kur ka shume familjare qe bejne piknik.....une shkoj vetem  dhe me pelqen kur shikoj shume nejrez ndonejhere dhe shume zhurma.....
Madje njehere kam takuar nje grup shqiptaresh , i njoha e di si.....po loznin futboll dhe filluan te shanin  me njeri tjetrin :D

Po e di kam frike se ti shkon tek nje tjeter qe eshte ngjit aty.....se ata qe vijne nga NY shkojne aty ;)

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#112 ne: 17-11-2006, 03:57:48
Un kam qen ktu...

edhe te ky tjetri qe eshte pake me lart..

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#113 ne: 17-11-2006, 17:59:08
PIkerisht.....ky eshte parku ku une shkoj....:)

Ja do bej dhe une disa foto "amatore dhe ti sjell" por ky eshte parku.....:)

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer
erlehta
#114 ne: 18-11-2006, 13:42:40
Vallaj une kam nje me te mire se parku :D


Ps. Moj lisa sikur the njehere qe do benim foto nga vendet ku jetojme aktualisht? pse nuk ke bere ti :D 

Eshte hapur nje galeri ketu ne forum vetem per anetaret. Atje do fillojme ti postojme :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#115 ne: 18-11-2006, 17:07:14
mmmm nuk e dija une qe eshte hapur nje tem e tille .....ku eshte hapur ...c'ke ti moj qe sot del Lisa me aparat ne dore ...fjale eshte ajo...

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
leonard.846
#116 ne: 28-11-2006, 12:44:08
futem ne net per mua esht menyra e vetem per te shkarkuar nervat

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#117 ne: 13-12-2006, 10:41:38
Kur jam e merzitur degjoj muzike. Mundesisht me ze te larte.

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#118 ne: 13-12-2006, 11:00:51
Kur jam i merzitur atehere mundohem te gjej nje person qe nuk eshte i merzitur dhe e merzis dhe ate. :D  Sepse merzitja do shok. :P
Capkenja
#119 ne: 13-12-2006, 23:07:19
rraf motren me pec....

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#120 ne: 12-02-2007, 19:15:43
Zakonisht degjoj muzike! Me perpara shkruaja pa fund, sidomos poezi. Tani shkruaj ma rralle, degjoj muzike, lexoj ndonje reviste me thashetheme dhe FLE! Nuk ka gje me te mire se te ngrihesh nga gjumi e riperterire krejt dhe pa nerva!
Capkenja
#121 ne: 12-02-2007, 20:39:02
flas me veten ose zihem me ndonje:)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#122 ne: 12-02-2007, 22:34:24
flas me veten ose zihem me ndonjë:)

Po c'fare bisedash ben me veten tende, e dashur?! LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#123 ne: 13-02-2007, 05:44:10
Zakonisht dëgjoj muzikë! Me përpara shkruaja pa fund, sidomos poezi. Tani shkruaj ma rrallë, dëgjoj muzikë, lexoj ndonjë reviste me thashetheme dhe FLE! Nuk ka gjë me te mirë se te ngrihesh nga gjumi e riperterire krejt dhe pa nerva!


Pse pasi je ngritur nga gjumi te duket sikur problemet jane zhdukur .......po aty jane te shkretat.......

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#124 ne: 13-02-2007, 05:53:27

Pse pasi je ngritur nga gjumi te duket sikur problemet janë zhdukur .......po aty janë te shkretat.......


Nuk beheshe fjala per problemet jo, por per merzine. Problemet nuk kane ikur pas gjumit jo, dhe me thene te drejten zor se do ikin ndonjehere se kur ikin ca probleme, i vijne dhe i hapen te tjera halle njeriut po he. Ama pas gjumit zakonisht (9/10 e kohes) me iken merzia, ngrihem me humor, jam shume me mire ne pergjithesi dhe ne forme fizike.
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X