×
Hyrja
Profili

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1487 · 59565

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1475 ne: 16-11-2013, 20:11:10
tja filloj nga e para..se i kam mbaruar te gjitha me duket :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#1476 ne: 25-12-2013, 17:39:34
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1477 ne: 25-12-2013, 17:46:32
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1478 ne: 25-12-2013, 23:35:19
çke mo??? :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1479 ne: 26-12-2013, 09:55:36
kur jam e merzitur...filloj merzis dynjane

kshu merzia ime daravitet

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1480 ne: 07-09-2019, 23:08:06
Muzika ma kalon

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1481 ne: 08-09-2019, 12:33:06
une kam shpetuar nga kjo ndjesi sepse qekur  jam rrezuar nga shkallet me eshte demtuar zona e trurit qe aktivizon kete ndjesi :-[

 • Postime: 3251
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1482 ne: 09-09-2019, 13:59:53
Degjoje Metallica - Nothing Else Matters

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1483 ne: 05-02-2020, 17:46:14
Shëtitja me qetëson ose i futem shtëpisë me themel 😁

 • Postime: 7448
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1484 ne: 05-02-2020, 22:27:42
C’merzitem...:)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1485 ne: 06-02-2020, 10:56:45
Biçikletë dhe muzikë. 🙂

 • Postime: 7448
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1486 ne: 06-02-2020, 17:06:24
Lexoj nai liber..:P
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X