Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:49:14 »

Mundohem te bej ndonje aktivitet qe te hiqem nga ndjenja e merzise.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-02-2020, 17:06:24 »

Lexoj nai liber..:P
Postuar nga: Parloté
« ne: 06-02-2020, 10:56:45 »

Biçikletë dhe muzikë. 🙂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-02-2020, 22:27:42 »

C’merzitem...:)
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-02-2020, 17:46:14 »

Shëtitja me qetëson ose i futem shtëpisë me themel 😁
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-09-2019, 13:59:53 »

Degjoje Metallica - Nothing Else Matters
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 08-09-2019, 12:33:06 »

une kam shpetuar nga kjo ndjesi sepse qekur  jam rrezuar nga shkallet me eshte demtuar zona e trurit qe aktivizon kete ndjesi :-[
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-09-2019, 23:08:06 »

Muzika ma kalon
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 26-12-2013, 09:55:36 »

kur jam e merzitur...filloj merzis dynjane

kshu merzia ime daravitet
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 25-12-2013, 23:35:19 »

çke mo??? :S