×

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1480 · 56150

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1480 · 56150

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#50 ne: 01-07-2006, 10:46:00
nuk flas fare, fle gjume ose fishkellej :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#51 ne: 01-07-2006, 11:26:14
Degjoj muzike sidomos me Volum te ngritur  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#52 ne: 01-07-2006, 19:34:53
 dhe une fishkellej me volum te ngritur po me eshte prishur amplifikatori kohet e fundit LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#53 ne: 03-07-2006, 02:56:20
hyj ne forum.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#54 ne: 06-07-2006, 08:39:37
marr per te ngren edhe iki ne nje vend ku nuk ka njerez fare dhe ja fus nje te qari deri sa te mos kem me fuqi te ha dhe te qaj.
kjo eshte ajo qe baj qaj,por jo ne sy te te tjereve(kurre)..........nje zot e di sa qaj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#55 ne: 06-07-2006, 08:44:57
marr për te ngren edhe iki ne një vend ku nuk ka njerëz fare dhe ja fus një te qari deri sa të mos kem me fuqi te ha dhe te qaj.
kjo është ajo qe baj qaj,por jo ne sy te te tjerëve(kurrë)..........një zot e di sa qaj
...po tani qe ta marr vesh une se te tjeret ndoshta e kuptojne..a ha..apo qan..apo ha dhe qan..sqarome anna te lutem..se jam ne siklet.. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#56 ne: 06-07-2006, 09:45:42
Une kollitem qe te me ike merzia LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#57 ne: 06-07-2006, 11:22:21
...po tani qe ta marr vesh unë se te tjerët ndoshta e kuptojnë..a ha..apo qan..apo ha dhe qan..sqarome anna te lutem..se jam ne siklet.. :(
MARR PER TE NGRENE ESHTE JUSTIFIKIMI IM I PERHERSHEM,POR YAKONISHT ME NDODH KSHU
QAJ E QAJ
PASTAJ JA FUS NJE BREZ NUKE EDHE JA KAQ :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#58 ne: 06-07-2006, 13:10:46
Unë kollitem qe te me ike merzia LOL
...e paske me te mire se anna..pa shpenzime...  çapkene
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#59 ne: 07-07-2006, 08:00:56
I them merzise do ikesh cik tani se do bej dush dhe nuk nxe 2 veta ne banje LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#60 ne: 08-07-2006, 08:01:46
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

oh qe vdiqa nga te qeshurat
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#61 ne: 24-09-2006, 15:51:28
Gjeje ndonje ,,loje,, te re per vete ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#62 ne: 24-09-2006, 17:34:33
Ja fus nje dore muhabet ne forum.,..dmth tani jam e merzitur si mos me keq.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#63 ne: 24-09-2006, 23:00:31
heq kepucet dhe heci i zbathur, ose ja fus nje feshkellime ne ballkon per qef (more pushken dole malit lule velo partizani) LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#64 ne: 25-09-2006, 11:19:48
Kur jam e merzitur degjoj muzike ose shetis :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#65 ne: 03-10-2006, 04:39:21
Kur merzite qesh ...bej sikur jam e merzitur.........
Keshtu tentoj te harroj........dhe nese gjendem vetem , merzitem me shume duke menduar merzine time.........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#66 ne: 06-10-2006, 13:01:12
un i bjer pianos .. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#67 ne: 06-10-2006, 20:07:06
Ja fus një dorë muhabet në forum.,..d.m.th. tani jam e mërzitur si mos më keq.
Edhe une ja fus..si Capkenia hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1015
Ladyx
#68 ne: 07-10-2006, 01:14:48
vetem degjoj muzike !
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#69 ne: 07-10-2006, 01:19:55
degjoj muzik te lehte


ps. me ton te ulet epo te larte :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1015
Ladyx
#70 ne: 07-10-2006, 01:21:18
Varet nga shkalla e merzise aq edhe toni  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#71 ne: 07-10-2006, 01:24:50
Ishalla s'merzitesh aq ,sa me u shurdhu  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#72 ne: 07-10-2006, 01:25:00
kur jame i merzitur kjo lart me disponon :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1015
Ladyx
#73 ne: 07-10-2006, 01:26:23
Lum ti per vete qe po te disponojka dikush.  :D

Kengaime, a me disponon edhe mua?  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#74 ne: 07-10-2006, 01:29:13
Shkenctar, dil edhe sqaro qe e pate fjalën për Ladyx e jo për mua , unë hyna pa radhe mes jush  :D

Zemer Lady, vetëm a disponohesh ti nga unë , patjetër  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super