×
Hyrja
Profili

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1487 · 59635

 • Postime: 1015
Ladyx
#75 ne: 07-10-2006, 01:30:55
Sikur thash ne fillim: Kenga eshte e vetmja qe me ben shoqeri dhe me disponon  :) :lule

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#76 ne: 07-10-2006, 01:43:09
Shkenctar, dil edhe sqaro qe e pate fjalën për Ladyx e jo për mua , unë hyna pa radhe mes jush  :D

po e vertet eshte se per ladyx e pata fjalen :)

 • Postime: 1015
Ladyx
#77 ne: 07-10-2006, 01:44:52
eu me gezove pik com :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#78 ne: 07-10-2006, 01:46:42
Te thash moj, te thash. E di une kush e gezon Shkenctarin, bile edhe duelin e leshon palufte kur nuk je ti aty  :)

 • Postime: 1015
Ladyx
#79 ne: 07-10-2006, 01:48:37
Ska faj moj, se i duhet nje viktime per zbulime shkencore  LOL

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#80 ne: 07-10-2006, 01:51:29
cvila eshte ajo se hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#81 ne: 07-10-2006, 01:52:52
Si more , ende s'e ke zbulu?  :D

 • Postime: 1015
Ladyx
#82 ne: 07-10-2006, 01:53:45
po mundohet ta gjene por X po i ben probleme, element i panjohur ende  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#83 ne: 07-10-2006, 01:55:21
Shkenctar, zevendesoje X me Y  ;)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#84 ne: 07-10-2006, 01:58:31
x eshte ne rend njehere  ;)

 • Postime: 3
tung
#85 ne: 17-10-2006, 15:30:23
kur jam e merzitur si sot me behet dita 1000 0re,se jam ne pune e nuk kam si ja plasi vajit.
 sikur t eisha ne shpi do qaja e do flija......

jam shuem e merzitur me eshte kujtu sot tane diten njeriu qe me ka lendu qe ma ka shkatrru jeten dhe qe para nje vitri e kam dahst me shume se qdo gje ne bote  e tash e urrej

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#86 ne: 17-10-2006, 16:16:51
kur jam i merzitur pi konjak  dhe shoh komedi ose film porno

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#87 ne: 19-10-2006, 06:34:27
Pse vetem tek seksi i rri mendja ketij djali......do te doja ta emeroja per seksologun e forumit ....prijsi i seksit :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#88 ne: 20-10-2006, 16:06:29
hahahah lisa
Jo,mos me fol sot per turpin.....hahahaha me bere te qesh me emerimin

te kthehemi ne teme se na terheq veshin i plotfuqishmi i lagjes :D

kur jam i merzitur mushkerite e mia dine c'heqin,pi vetem cigare e nuk ha buke fare....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#89 ne: 20-10-2006, 22:04:30
eshte ngrene me djath ne ditet e sotme ....nuk mendon ;)Kur jam e merzitur ndonjehere i hy puneve te shtepise me themel dhe deri sa  te me dali inati ose te mos kem me takat te pastroj nuk ndaloj ....shtrihem dy ore gjume dhe jam ne rregull :D

 • Postime: 12234
Lefter
#90 ne: 21-10-2006, 18:53:20
Kur jam i merzitur e nxer ,,machorin,, ne shetitje.... :D

 • Postime: 1580
sorelina
#91 ne: 21-10-2006, 19:50:11
Kur jam e merzitur mos tme dal njeri perpara, se du vetem te zihem  :D

 • Postime: 1015
Ladyx
#92 ne: 22-10-2006, 01:36:27
Degjoj muzike tere kohen deri te qetesohem  :)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#93 ne: 22-10-2006, 02:12:31
kur jame i merzitur dale me shoqe deri sa te qetsohem

 • Postime: 12234
Lefter
#94 ne: 26-10-2006, 19:15:19
Ami qato shoqe te me qetesojne dhe mua.... :D


Pse vetem me  shoqe qetesohesh ti e? hmmmmm:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#95 ne: 27-10-2006, 13:13:54
Varet se c'lloj merzie eshte. Bej nje ose disa nga keto gjera (pa ndonje renditje te vecante):

Persiat me veten.
E ze veten me pune.
Shkruaj ose perkthej - nganjehere ne leter, por me se shumti ne kompjuter.
Lexoj letersi artistike, materiale profesionale ose tekste historie.
Degjoj muzike.
Kendoj - kur s'ka njeri tjeter rreth e rrotull :D
Shetis me kembe ne natyre.
Shetis ne Internet.
Here dal dhe/ose flas me shoqerine ose me familjen, here rri gojekycur dhe s'me flitet me njeri.
Luaj lojra ne kompjuter.
Pi duhan si turk.
Pi alkool - rralle dhe gjithmone me mase.
Merrem me kompjuterin, per shembull programoj, rregulloj gabimet e sistemit, instaloj ndonje sistem te ri shfrytezimi apo pershtas ate qe kam ne PC.
Zgjidh probleme logjike dhe matematikore.
Bej ushtrime per t'u qetesuar - si per shembull arte marciale, vetehipnoze apo ushtrime perqendrimi.
Vizatoj.
Rregulloj dhe pastroj shtepine.
Veshtroj foto.
Bie te fle.
Nderroj veshjen.
Gatuaj dhe/ose ha - perfitoj nga fakti qe lendeshkembimin (metabolizmin) e kam fantastik dhe s'ndikohet nga gjendja shpirterore.
Shoh TV.
Shkoj ne kafenene e preferuar - hap bisede me kamarieret, baristet, ndonje klient qe e njoh apo "flas" me filxhanin e kafes.
etj.
etj.

Me pak fjale, bej c'te me vije per te bere ne ate cast.
Capkenja
#96 ne: 27-10-2006, 17:32:42
Varet se c'lloj merzie është. Bej një ose disa nga këto gjëra (pa ndonjë renditje te veçantë):

Persiat me veten.
E ze veten me pune.
Shkruaj ose perkthej - nganjëherë ne leter, por me se shumti ne kompjuter.
Lexoj letersi artistike, materiale profesionale ose tekste historie.
Degjoj muzikë.
Kendoj - kur s'ka njeri tjetër rreth e rrotull :D
Shetis me këmbë ne natyre.
Shetis ne Internet.
Here dal dhe/ose flas me shoqërinë ose me familjen, herë rri gojekycur dhe s'më flitet me njeri.
Luaj lojra ne kompjuter.
Pi duhan si turk.
Pi alkool - rrallë dhe gjithmonë me masë.
Merrem me kompjuterin, për shembull programoj, rregulloj gabimet e sistemit, instaloj ndonjë sistem të ri shfrytezimi apo pershtas atë qe kam ne PC.
Zgjidh probleme logjike dhe matematikore.
Bej ushtrime për t'u qetesuar - si për shembull arte marciale, vetehipnoze apo ushtrime perqendrimi.
Vizatoj.
Rregulloj dhe pastroj shtepine.
Veshtroj foto.
Bie te fle.
Nderroj veshjen.
Gatuaj dhe/ose ha - perfitoj nga fakti qe lendeshkembimin (metabolizmin) e kam fantastik dhe s'ndikohet nga gjendja shpirtërore.
Shoh TV.
Shkoj ne kafenene e preferuar - hap bisede me kamarieret, baristet, ndonjë klient qe e njoh apo "flas" me filxhanin e kafes.
etj.
etj.

Me pak fjale, bëj ç'të me vijë për te bërë ne atë çast.
  Nqs ti je beqar atehere i bie te martohemi bashke.Burre me te rregull se ty skam per te gjetur une !

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#97 ne: 27-10-2006, 17:38:32
  N.q.s. ti je beqar atëherë i bie te martohemi bashke.Burre me te rregull se ty skam për te gjetur unë !

Teper vone. Me vjen keq. :)
Capkenja
#98 ne: 27-10-2006, 17:43:57
me fal :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#99 ne: 27-10-2006, 20:22:44
ta ve edhe une gurin te radha per ty ,capkene :D
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X