Cfarë bëni kur jeni të mërzitur? - 60 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1487 · 66915

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1475 ne: 16-11-2013, 20:11:10
tja filloj nga e para..se i kam mbaruar te gjitha me duket :P

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1476 ne: 25-12-2013, 17:39:34
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1477 ne: 25-12-2013, 17:46:32
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1478 ne: 25-12-2013, 23:35:19
çke mo??? :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1479 ne: 26-12-2013, 09:55:36
kur jam e merzitur...filloj merzis dynjane

kshu merzia ime daravitet

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1480 ne: 07-09-2019, 23:08:06
Muzika ma kalon

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1481 ne: 08-09-2019, 12:33:06
une kam shpetuar nga kjo ndjesi sepse qekur  jam rrezuar nga shkallet me eshte demtuar zona e trurit qe aktivizon kete ndjesi :-[

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1482 ne: 09-09-2019, 13:59:53
Degjoje Metallica - Nothing Else Matters

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 05-02-2020, 17:46:14
Shëtitja me qetëson ose i futem shtëpisë me themel 😁

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1484 ne: 05-02-2020, 22:27:42
C’merzitem...:)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1485 ne: 06-02-2020, 10:56:45
Biçikletë dhe muzikë. 🙂

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1486 ne: 06-02-2020, 17:06:24
Lexoj nai liber..:P

Temat e fundit