Cfarë bëni kur jeni të mërzitur? - 60 - Diskutime

×
Hyrja
Profili

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?

· 1487 · 60130

 • Postime: 2173

#1475 ne: 16-11-2013, 20:11:10
tja filloj nga e para..se i kam mbaruar te gjitha me duket :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#1476 ne: 25-12-2013, 17:39:34
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 • Postime: 12743

#1477 ne: 25-12-2013, 17:46:32
i bie me dore mausit psh kur me ngec interneti

 :D

 • Postime: 2173

#1478 ne: 25-12-2013, 23:35:19
çke mo??? :S

 • Postime: 12743

#1479 ne: 26-12-2013, 09:55:36
kur jam e merzitur...filloj merzis dynjane

kshu merzia ime daravitet

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1480 ne: 07-09-2019, 23:08:06
Muzika ma kalon

 • Postime: 2173

#1481 ne: 08-09-2019, 12:33:06
une kam shpetuar nga kjo ndjesi sepse qekur  jam rrezuar nga shkallet me eshte demtuar zona e trurit qe aktivizon kete ndjesi :-[

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1482 ne: 09-09-2019, 13:59:53
Degjoje Metallica - Nothing Else Matters

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 05-02-2020, 17:46:14
Shëtitja me qetëson ose i futem shtëpisë me themel 😁

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#1484 ne: 05-02-2020, 22:27:42
C’merzitem...:)

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#1485 ne: 06-02-2020, 10:56:45
Biçikletë dhe muzikë. 🙂

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#1486 ne: 06-02-2020, 17:06:24
Lexoj nai liber..:P

Temat e fundit