×

Sondazh

Partneres per Shen Valentin?

Lule
10 (25.6%)
Bizhuteri
5 (12.8%)
Udhetim
6 (15.4%)
Shtepi
1 (2.6%)
Nje nate romantike
17 (43.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 33

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

· 85 · 8783

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
ne: 04-02-2009, 14:22:16
Do te me pelqente te degjoja mendimet e gjithsecilit.Ciao :)

 • Postime: 2549
vullkani
#1 ne: 22-11-2009, 23:29:58
nje tuf me trendafila blu

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#2 ne: 22-11-2009, 23:32:03
se kuptoj pse cunat kane qejf trendafilat blu

 • Postime: 2549
vullkani
#3 ne: 22-11-2009, 23:33:13
se kuptoj pse cunat kane qejf trendafilat blu
sepse eshte trendafil i vecant nese do tja dhurosh nje personi te vecant

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 22-11-2009, 23:36:29
eshte artificial ... po te me dhuronin trendafil me ate ngjyre do mendoja qe dashuria qe ka ai cun per mua eshte artificiale ashtu si dhe ngjyra e trendafilave... mendimi im ky mbase te tjerave ju pelqen

 • Postime: 2549
vullkani
#5 ne: 22-11-2009, 23:40:33
eshte artificial ... po te me dhuronin trendafil me ate ngjyre do mendoja qe dashuria qe ka ai cun per mua eshte artificiale ashtu si dhe ngjyra e trendafilave... mendimi im ky mbase te tjerave ju pelqen
un per cfar te thash eshte i vecante sepse nuk e kisha per ate artficial.sepse po te kerkosh thell thell neper bot gjen trendafil blu dmth natyral sepse thon qe ekziston
dhe te gjesh ate gje aq te ralle duhet tja japesh nje femre qe do vertet

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 22-11-2009, 23:41:51
un per cfar te thash eshte i vecante sepse nuk e kisha per ate artficial.sepse po te kerkosh thell thell neper bot gjen trendafil blu dmth natyral sepse thon qe ekziston
dhe te gjesh ate gje aq te ralle duhet tja japesh nje femre qe do vertet

aha OK te kuptova

 • Postime: 2549
vullkani
#7 ne: 22-11-2009, 23:46:03
aha OK te kuptova
dhe si i bie kush do te pelqente meshume trendafil i kuq qe mund tja maresh komshiut ne obor apo i blu qe mund ta gjesh dhe ne fund te botes.
ke do doje te te dhuronin

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#8 ne: 22-11-2009, 23:48:45
nuk kam trendafilin lulen e preferuar ...

 • Postime: 2549
vullkani
#9 ne: 22-11-2009, 23:50:18
nuk kam trendafilin lulen e preferuar ...
po cfar lule te pelqen?

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#10 ne: 22-11-2009, 23:53:02
lule e vecante eshte ajo qe me pelqen ... orkideja

 • Postime: 2549
vullkani
#11 ne: 22-11-2009, 23:55:28
lule e vecante eshte ajo qe me pelqen ... orkideja
kte lule e kam degjuar diku po spo me kujtohet ku.cfar lule eshte se spo me vjen ne mendje
Post Merge: 23-11-2009, 00:14:14
kte lule e kam degjuar diku po spo me kujtohet ku.cfar lule eshte se spo me vjen ne mendje
he do ma shpjegosh cfar lule eshte???

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#12 ne: 24-11-2009, 22:00:56
Ate opsionin e fundit....jo se ka mbet keq per romance po hajt mo dita dashnis ske ca bon tjeter vec dashni..:d ...trendafilat i kam bonus cdo here..pasi i kam fiksim.. :)

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#13 ne: 24-11-2009, 22:16:41
nje te shkundur vence. LOL

Ndreqa titullin Tip
« Editimi i fundit: 24-11-2009, 22:19:01 nga **BaByGirL** »

 • Postime: 182
Kalipso
#14 ne: 25-11-2009, 16:57:12
ti tipi vec te shkepesh vence dhe fshatce e ke mendjen, o i uruar :P

 • Postime: 7290
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#15 ne: 05-12-2009, 23:31:41
ti tipi vec te shkepesh vence dhe fshatce e ke mendjen, o i uruar :P
epo boll me dhurata per shen valentin kalojme tek e shkepura e pastaj tek dhurata. :D

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#16 ne: 08-12-2009, 08:23:59
As nuk e kam mendue hala hmmmmm:

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#17 ne: 08-12-2009, 14:35:21
Romancen per sysh do te ja nxjerr..

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#18 ne: 08-12-2009, 23:37:17
asgje, nuk besoj tek ajo dite .....

 • Postime: 2549
vullkani
#19 ne: 08-12-2009, 23:43:13
nje buzqeshje

 • Postime: 17
Troy4
#20 ne: 11-12-2009, 11:16:55
Pranine time pasi ka kohe qe jam larg saj :(

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#21 ne: 11-12-2009, 12:27:50
Veten time

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#22 ne: 11-12-2009, 13:11:29
nuk jua dal dot me dhurata se jane shume :-[

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#23 ne: 11-12-2009, 23:03:00
Skam partner per kete SHV.. :D :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#24 ne: 11-12-2009, 23:07:11
Skam partner per kete SHV.. :D :)


ke ndonji mendje ;)