×

Sondazh

Partneres per Shen Valentin?

Lule
10 (25.6%)
Bizhuteri
5 (12.8%)
Udhetim
6 (15.4%)
Shtepi
1 (2.6%)
Nje nate romantike
17 (43.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 39

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

· 85 · 8550

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

· 85 · 8550

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#25 ne: 11-12-2009, 23:10:41
Shofim edhe 2muaj....plakem una :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#26 ne: 11-12-2009, 23:14:25
Shofim edhe 2muaj....plakem una :D
 

Sbesoj pastaj kur behesh me grua :) ke me shume sharm kshu qe me mire kshu :)  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#27 ne: 11-12-2009, 23:16:32
Me pelqen dhurata qe do i besh ti asaj tendes...ku ka dhurate me te mire se pranine e atij/asaj qe do te kesh prane... :)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#28 ne: 11-12-2009, 23:17:26
Me pelqen dhurata qe do i besh ti asaj tendes...ku ka dhurate me te mire se pranine e atij/asaj qe do te kesh prane... :)

hahah si dihett po erdhe ti do jesh ti fatlumja :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#29 ne: 11-12-2009, 23:18:49
Wow Wow Wow...se dija qe do shpreheshe ketu ne shesh te burrave.. :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 11-12-2009, 23:23:43
tani kjo festa e shen valentinit sme ka pelqy ndonjehere me dukej me shume feste katunaresh duke pare ketu ne TR turma turma robt te axhitum

kur ka qene kjo date kemi organizu ndonje udhetim jashte vendit ku jetonim vetem te dy pra i dhuronim njeri tjetrit me shume kohe dhe vemendje e shume ore te bukura per tu mbajtur mend .... dhe ket shen valentin qe do vije pa te ... do vazhdojne te mbeten dhurata me e bukur per mua ato kujtime e momente te bukura qe kaluam bashke ....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
lidabica
#31 ne: 10-06-2010, 09:41:29
nje nate romantike :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#32 ne: 22-06-2010, 15:13:33
nje nat seksi te paharueshme
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#33 ne: 27-10-2010, 09:01:38
ne Shen Valentin kemi perdite,une do doja dhurate qe ate gjene e vecante qe mund te mendonte per ate dite te ma jepte cdo dite...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#34 ne: 20-02-2011, 16:49:17
bejm or bejm po kujt i bejm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#35 ne: 04-03-2011, 19:40:03
Uff, si me paska kalu kjo date e s'mu paska kujtu :D ............ lere qe s'mu paska kujtu mua, po si s'ju paska kujtu atij.........kjo po me dhemb :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#36 ne: 04-03-2011, 22:41:39
Uff, si me paska kalu kjo date e s'mu paska kujtu  ............ lere qe s'mu paska kujtu mua, po si s'ju paska kujtu atij.........kjo po me dhemb

e pra e .... po me dhemb dhe mua tani  :P  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#37 ne: 09-03-2011, 11:15:02
pse nuk e keni shkruar ne liste edhe preshin? hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#38 ne: 13-03-2011, 06:27:20
dite me harxhu paret kot ...shkoni o njerez beni nje dore te mire sex shpreheni gjithe dashnine ne kurseni ato pare ..... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#39 ne: 14-03-2011, 13:31:00
dite me harxhu paret kot ...shkoni o njerez beni nje dore te mire sex shpreheni gjithe dashnine ne kurseni ato pare ..... :DTybe cdohere jam dashuruar ne idete e kesaj.... :D

Lisushe urime shen valentinin... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#40 ne: 14-03-2011, 18:22:18
dite me harxhu paret kot ...shkoni o njerez beni nje dore te mire sex shpreheni gjithe dashnine ne kurseni ato pare ..... :D
..sa na perputhen mendimet..ahh si nuk te kam komshi ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#41 ne: 20-03-2011, 01:36:57
hahahha Gezuar Lefto ...te du shume, vallahi bilahi te du shume :D

Grens....te me kishe ti mu komshi do kishe firu gjithe :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#42 ne: 23-03-2011, 13:02:12
ehhhhhhh...edhe le te vdisja. :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#43 ne: 23-07-2011, 18:36:04
vjet i bera lule se mendoja se i meritonte por sivjet do ti fus ca gjembac brenda
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#44 ne: 07-09-2011, 13:43:48
une preferoj dhurata ne aspektin shpirteror dhe jo ate material.. hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#45 ne: 07-09-2011, 15:32:21
Fjalen time qe do e dua qe ne pike te fundit te jetes sime  :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#46 ne: 07-09-2011, 15:37:01
une preferoj dhurata ne aspektin shpirteror dhe jo ate material.. hmmmmm:
ne aspektin shpirteror duhet ti dhurosh cdo moment qe je me te...por ne diten esh valentinit duhet ti dhurosh dicka ne material...qe ti shprehesh ndjenjen dhe vemendjen,,nje dedikim...dicka qe te kujtoje cdo moment,,,,


mendimi im personal.... :trendafili
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#47 ne: 07-09-2011, 15:46:27
Nje sallator qe ta beje tarator. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#48 ne: 07-09-2011, 16:18:54
Nje sallator qe ta beje tarator. :D :D

LOL LOL LOL

tu thartofte Taratori jarebi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#49 ne: 08-09-2011, 00:44:03
shllak dhe nje tas me luleshtrydhe dhe e di vet se cben ajo pastaj :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super