×

Sondazh

Partneres per Shen Valentin?

Lule
10 (25.6%)
Bizhuteri
5 (12.8%)
Udhetim
6 (15.4%)
Shtepi
1 (2.6%)
Nje nate romantike
17 (43.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 33

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

· 85 · 8719

 • Postime: 2112
Grens(Wiliams)
#50 ne: 08-09-2011, 10:36:12
Fjalen time qe do e dua qe ne pike te fundit te jetes sime  :engjell:
..keshtu i do atdheu grate :D

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#51 ne: 08-09-2011, 19:42:12
shllak dhe nje tas me luleshtrydhe dhe e di vet se cben ajo pastaj :D :P

fantazi e shthurur , pastaj......

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#52 ne: 08-09-2011, 20:24:46
Nje patate :P

 • Postime: 2549
vullkani
#53 ne: 08-09-2011, 21:12:53
fantazi e shthurur , pastaj......
epra dihet si vazhdon muhabeti me vone :D

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#54 ne: 08-09-2011, 21:17:38
epo duhet festu sh valentini,,,  :P :P

 • Postime: 2549
vullkani
#55 ne: 08-09-2011, 21:18:34
epra dit e vecante dhe duhen menyra te vecanta :P :P

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#56 ne: 08-09-2011, 21:19:36
ose nej stil i vecante,,,varet nga fantazia,,,,, :D

 • Postime: 2549
vullkani
#57 ne: 08-09-2011, 21:22:49
fantazia e shfrenuar fare leri stilet pastaj nga me te vecantat behen  :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#58 ne: 08-09-2011, 23:10:11
nje plasje tape...boll e ka LOL

 • Postime: 2112
Grens(Wiliams)
#59 ne: 12-09-2011, 15:04:16
ato qe do me ndodhen per momentin ;)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#60 ne: 13-10-2011, 14:30:35
Mundet edhe t'gjitha nuk prish pune :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#61 ne: 13-10-2011, 16:45:07
une do i dhuroj nje
Te Dua ,je jeta ime, pa ty asgje ska rendesine dhe peshen e saj....je ndjesia me e bukur, je ai qe kerkova dhe e gjeta te misheruar tek ti....

Kjo eshte nje nga ato qe do i dhuroj..fjalet dhe ndjenjat e mia per te.

 • Postime: 12210
Lefter
#62 ne: 14-10-2011, 14:48:17
Nje shkop dhe dy topa do dhuroj......LOL

 • Postime: 2549
vullkani
#63 ne: 18-11-2011, 01:01:58
nje nat magjike qe mos ta haroj der shen valentinin tjeter

 • Postime: 2549
vullkani
#64 ne: 18-11-2011, 01:03:52
meqë skam asgjë, do merzitem :(
akoma ska ardh shen valentini lura  ;)

 • Postime: 2549
vullkani
#65 ne: 18-11-2011, 01:07:19
ka koh deri atere ku i dihet se cfar mund te ndodhi zemer ;)

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#66 ne: 25-11-2011, 11:48:03
Nje bebe  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#67 ne: 25-11-2011, 12:04:15

 • Postime: 2549
vullkani
#68 ne: 26-11-2011, 16:10:22
nje nat seksi te paharushme :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#69 ne: 26-11-2011, 16:11:50
nje surprize te kendshme kujtim gjithe jetes ne gisht LOL

 • Postime: 2549
vullkani
#70 ne: 26-11-2011, 16:12:49
nje partnere te re per te ber nje treshe

 • Postime: 12738
Mishel...............
#71 ne: 29-11-2011, 17:53:15
hic

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#72 ne: 29-11-2011, 22:36:46

 • Postime: 2112
Grens(Wiliams)
#73 ne: 18-07-2013, 20:03:22
nje nga festat qe nuk ben pjese ne festat e mia.. :engjell:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#74 ne: 18-07-2013, 20:04:47
po per krishtlindje ci dhuron