×

Sondazh

Partneres per Shen Valentin?

Lule
10 (25.6%)
Bizhuteri
5 (12.8%)
Udhetim
6 (15.4%)
Shtepi
1 (2.6%)
Nje nate romantike
17 (43.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 33

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

Çfare do ti dhuroni partnerit/es per Shen Valentin?

· 85 · 8792

 • Postime: 2149
Grens(Wiliams)
#75 ne: 18-07-2013, 20:07:10
per konçidence as kjo feste nuk ekziston per mua :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#76 ne: 18-07-2013, 20:08:17
as per mu nuk o feste por vaki

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#77 ne: 27-12-2013, 16:41:45
po te isha qift, do ti dhuroja nje trendafil te verdhe dhe do ti thoja te dua ende

 • Postime: 12742
Mishel...............
#78 ne: 27-12-2013, 16:44:34
Po po te ishe cift cdo i dhuroje?

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#79 ne: 29-12-2013, 16:44:46
do i dhuroja nje kercell trendafili plot gjemba, me diellin e lules te shuar

 • Postime: 12742
Mishel...............
#80 ne: 29-12-2013, 17:39:43
Shume romantike

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#81 ne: 29-12-2013, 23:41:09
po te isha qift, do ti dhuroja nje trendafil te verdhe dhe do ti thoja te dua ende

po te ishe tek do i dhuroje nje trendafil te kuq e do ti thoje ste dua fare

 • Postime: 6817
 • Gjinia: Femer
erlehta
#82 ne: 23-01-2014, 17:56:11
asgje

 • Postime: 7317
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#83 ne: 25-03-2019, 19:31:04
Breke kanatiere e nje pale papuce... Se mos thote ndonjera po papucet c'ne? :P

 • Postime: 260
Monique
#84 ne: 25-03-2019, 19:33:24
Asgje prej gjeje lol