Cfare eshte paraja per ju? - 5 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte paraja per ju?

Cfare eshte paraja per ju?

· 216 · 14487

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#100 ne: 05-04-2010, 19:03:19
dicka qe me rendon xhepat

#101 ne: 05-04-2010, 20:13:11
dicka qe me rendon xhepat

Do ndihme per peshen? :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 05-04-2010, 23:47:03
dicka qe me rendon xhepat


avash se do thyesh kanarin....... :D :D :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#103 ne: 08-04-2010, 21:24:36
Do ndihme per peshen? :P
po me me gjith qef

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#104 ne: 08-04-2010, 21:25:02

avash se do thyesh kanarin....... :D :D :D
jo jo mos ki merak se kanari ri vet

#105 ne: 08-04-2010, 23:46:07
po me me gjith qef

Me gjysem zemre e the... :P kernac! :D

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 18-04-2010, 18:38:00
Asgje dhe gjithçka.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 20-04-2010, 00:32:00
nje shprehi e keqe...

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 13-05-2010, 06:41:35
Asgje dhe gjithshka.

 • Postime: 322
 • Karma: +27/-2

#109 ne: 13-05-2010, 10:29:59
po na vyjn paret edhe fama se ashiqare ma nuk koka me i mar e mar tonat po du ma shum se veq me pi e me honger me i perjetu qka sho ne anederr se beso qe parja esht nje nder senet kryesore qe vyn ne ket jet po du me i ba 4 milion me i dyfishu prej 4 n 8 spo du i varfer me met skom ardh per me hek po kom ardh me ba lek e me i hargju para se me vdek po du tesha te shtrenjta kerre te shpejta pse me mbet edhe un njejt si krejt kta qe nonstop msojn e kryjn fakultetin e plas hin punojn po krejt e kan kuleten shprazt e hargjojn rrogen si te marin ne fillim t mujt tu i pagu faturat e rrymes e t ujit ma perpara hi plaqkiti BANK e iki prej Ktuhi  se sa heki tu punu per 100$ ne Muj   

Pi du lek ami qato lek ami qato pare edhe sen mos em Vet!       
 
ami qato lek


 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#110 ne: 21-05-2010, 16:26:09
Shum here cdo gje  ,por edhe asgje ? hmmmmm:

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 21-05-2010, 19:17:48
Ne sistemin kapitalist, eshte si gjaku per trupin, nese nuk qarkullon trupi vdes...

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 23-05-2010, 22:49:15
Nje cope leter  :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#113 ne: 23-05-2010, 23:24:18
nje arsye me shume per te bere me shum qef

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 23-05-2010, 23:32:50
Nje cope leter  :D

po ku jane moj keto te uruara copa letrash  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 24-05-2010, 01:15:16
po ku jane moj keto te uruara copa letrash  :D

hahahaaa  :D

Per keto copa letre po vritemi, pritemi, theremi! ^o)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#116 ne: 25-05-2010, 22:09:35
Molla e sherrit  :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#117 ne: 24-06-2010, 22:34:37
Po te jete 100 lek  nuk   i vlersoj po te jen 1000 euro uu sa qef

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 16-10-2010, 15:49:18
When I was young I thought that money was the most important thing in life; now that I am old I know that it is. Oscar Wilde

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 07-11-2010, 12:58:55
Eshte si puna e femres qe po nuk dite ta komandosh te braktis :D  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 08-11-2010, 13:48:41
Nje e keqe e domosdoshme :) pa te cilen s'jetojme dot!

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#121 ne: 08-11-2010, 15:45:40
Rregullator i shume gjerave. :D :D

 • Postime: 70
 • Karma: +0/-0

#122 ne: 08-11-2010, 16:14:13
Rregullator i shume gjerave. :D :D

Nje  shtojce  e  vogel -- Rregullatori  kryesor  i  jetes ...  :D :D

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 08-11-2010, 16:30:18
  ;)  OKSIGJENI I JETES !

#124 ne: 09-11-2010, 13:51:03
 ;)  OKSIGJENI I JETES !

LOL

JETA VETE! :P :D

Temat e fundit