Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 30-11-2020, 23:03:32 »

Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂


🙋‍♀️ 🤣
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-10-2020, 00:03:35 »

I pastroj gjithmone. Mgjth po e bej edhe njehere.
Postuar nga: 12:51
« ne: 19-10-2020, 23:07:54 »

Shiko te fshish cache nga pc apo cel qe po perdor sepse nuk eshte me ashtu prej ditesh.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 19-10-2020, 21:39:34 »

Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂
Postuar nga: M A X
« ne: 19-10-2020, 17:13:50 »

Per mua forumet jane shumecka. P.sh. ne nje fare menyre me kane permbushur nje shprazetire te madhe te gjuhes shqipe nga qe vetem shkollen fillore dhe dy vite te shkolles se mesme i kam kryer ne gjuhen amtare (i kam takuar gjenerates kur u shkaterua ish Jugosllavia dhe gjate kesaj periudhe u ndalua arsimimi ne gjuhen shqipe). Pastaj bashkebisedimi me shqipetare nga Kosova e vecanerisht Shqiperia eshte per tu lartevleresuar si e vetmja alternative qe me kane ofruar forumet.Gjithsesi se duhet patur kujdes qe koha qe shfrytezohet per forume duhet te jete ne mase te duhur nga qe mund te kete edhe pasoja jo te kendshme sic jane permendur me heret nga disa forumiste tjere.

Pershendetje.

Na ke humbur perseri hmmmmm:
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
« ne: 12-08-2010, 22:31:38 »

Mundesi dhe hapsire per shprehjen e mendimeve,bindjeve dhe ideve tona :)

Duke shtuar dhe faktin qe ndonjehere me pak fat njihesh me njerez vertete te vlefshem! :)
Postuar nga: JustA
« ne: 12-08-2010, 22:00:58 »

nje faqe interneti me shume qe duhet hapur cdo dite :D
 


nje faqe interneti me shume qe duhet hapur shum her ne cdo dit :)
Postuar nga: Amy A.
« ne: 12-08-2010, 21:54:06 »

 :) Oaz per te shuar mallin me Shqiperine dhe mbajtur Shqiperine gjalle ne shpirt.

Mundesi per te bashkebiseduar virtualisht me shqiptari ngado, ndare mendime e kendveshtrime.

Sfide me vetveten  ;)

Postuar nga: Misss
« ne: 20-03-2009, 19:00:05 »

Mundesi dhe hapsire per shprehjen e mendimeve,bindjeve dhe ideve tona :)
Postuar nga: Parloté
« ne: 20-03-2009, 18:54:06 »

Per mua forumet jane shumecka. P.sh. ne nje fare menyre me kane permbushur nje shprazetire te madhe te gjuhes shqipe nga qe vetem shkollen fillore dhe dy vite te shkolles se mesme i kam kryer ne gjuhen amtare (i kam takuar gjenerates kur u shkaterua ish Jugosllavia dhe gjate kesaj periudhe u ndalua arsimimi ne gjuhen shqipe). Pastaj bashkebisedimi me shqipetare nga Kosova e vecanerisht Shqiperia eshte per tu lartevleresuar si e vetmja alternative qe me kane ofruar forumet.Gjithsesi se duhet patur kujdes qe koha qe shfrytezohet per forume duhet te jete ne mase te duhur nga qe mund te kete edhe pasoja jo te kendshme sic jane permendur me heret nga disa forumiste tjere.

Pershendetje.