Cfare jane forumet per ju? - 2 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare jane forumet per ju?

Cfare jane forumet per ju?

· 27 · 3328

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 20-10-2020, 00:03:35
I pastroj gjithmone. Mgjth po e bej edhe njehere.

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#26 ne: 30-11-2020, 23:03:32
Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂


🙋‍♀️ 🤣

Temat e fundit