×

Çfarë marke rrobash parapëlqeni të vishni?

Çfarë marke rrobash parapëlqeni të vishni?

· 7 · 259

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 25-11-2013, 21:29:33
Si visheni zakonisht si dhe sa rendesi u kushtoni markave te njohura ne veshje?

Hapa kete teme per dy arsye; e para, pse jam ky qe jam (Vaga me bole). E dyta, pse ketu ku une jetoj, njoh ca njerez te cilet asnejehere nuk i kam pare te veshur me rroba te thjeshta - marka te njohura FARE.

 • Postime: 1656
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 26-11-2013, 20:21:28
Qenkam e para që postoj! Nejse....

8 orë në punë jam në uniformë (Helly Hansen).

Preferoj: Peak Performance, LEVI´S, The North Face, Pelle Pelle, Carhartt, Nike, Puma, Adidas, Ecco, Vagabond, Tommy Hilfiger, Armani, Calvin Klein...

Ndërsa për mbrëmje: st-martins, S`nob, Dior, Prada...


Makiazhi a ka vend këtu??? :D

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#2 ne: 26-11-2013, 21:34:39
Vishem me rrobat e gabit  :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 26-11-2013, 21:59:35
Zara dhe H&M me pershtaten me shume, por blej naj here edhe tjera :D

 • Postime: 6817
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 13-12-2013, 18:33:16
Vishem me rrobat e gabit  :P
Ato jane 100 % firmato  :D

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#5 ne: 13-12-2013, 18:44:21
Ketu te ne jan shume pak njerez qe kan lluksin te vishen vertet firmato.
Vishemi me brande te njohura  .po...po jan popullore pavarsisht se ktu te ne vijne cilesia e fundit.
Mua me pershtatet H&M  dhe me pelqen .

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#6 ne: 25-12-2013, 17:19:41
vetem me rroba firmato enderroj dhe vetem ato blej xhaxhi'