Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:36:24 »

Rruga gjate udhetimit eshte kohe e mire per te menduar cfar te beni pastaj, ndonje plan ose dicka tjeter.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-10-2020, 19:47:54 »

Qe te mberrijme shendoshe e mire e hoteli te jete ashtu sic duket ne booking.com :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-10-2020, 19:07:11 »

Kur udhëtoj mendoj se kur do udhëtoj sërish drejt Ballkanit.  hmmmmm:
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-10-2020, 12:33:46 »

Te shkoj tek pika qe kam planifikuar dhe Te kenaqem me pas.
Postuar nga: Alban
« ne: 10-02-2020, 16:43:42 »

Kur do mbaroje udhetimi qe te mberrij shendoshe e mire ne destinacion.
Postuar nga: Charlie
« ne: 10-02-2020, 16:17:09 »Ngeca te aeroplani dhe natyra unë 😬

Cfare natyre mund ta shijosh nga larte mbi re :D Une pervete vetem re shikoj sa here qe udhetoj :D

Gjate udhetimin me avion mundohem t'i heq mendimet me ndonje liber :D :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 08-02-2020, 11:07:11 »

Mjeti im i udhetimit eshte aeroplani. Nuk mendoj per dicka te vecante. E shijoj natyren-nga larte. :)


Si nuk paskam ndryshuar fare!
Ngeca te aeroplani dhe natyra unë 😬
Postuar nga: Passion
« ne: 08-02-2020, 09:18:50 »

Te ish nje  buton
ta shtypja e te arrija ne destinacion direkt
si llampen e Aladinit

do preferoja ta shtypja ate.

Nga Durresi deri ne Ancona te Italise (kam mbaruar librin Hija te Kadarese) ku ishim nje duzine me shoke, qe e gdhine duke u argetuar,e une ne nje kabine. :D

Udhetim qe mbajti 24 ore.
Sa nje jete. :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 08-02-2020, 09:13:29 »

Cdo gje te mundur, se shumicen e kohes vozite une dhe per ate arsye. Por kur shkoje aty ku duhet te shkoje, ateher nuk e vras mendjen per asgje.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-02-2020, 18:39:46 »

Aty ketu, atje gjithandej lol