×
Hyrja
Profili

Cfare mendoni kur udhetoni!

Vizitor · 50 · 3515

Cfare mendoni kur udhetoni!

Vizitor · 50 · 3515

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 25-03-2008, 18:22:55
sa hyp ne avion gjithmon para se te niset bëj kryqin se kam frik mos bie avioni.
për atë mendoj vetëm.

avionin nuk e kam frik e kam shum qef kur hyp.po prap me shkon me mendje ajo frika e renies.

 • Postime: 176

#26 ne: 29-03-2008, 21:17:02
mendoj duke shpresuar qe piloti ose shoferi te mos ket pir me shum se nje birr

 • Postime: 7
 • Gjinia: Femer
dhe mua me pelqejne udhetimet biles nuk dua te bej muhabet kur udhetoj
ndodh qe kur planifikoj ndonje udhetim te gjate nuk me ze gjumi tere naten hahaa

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 29-03-2008, 22:03:34
Mendoj për te dashurin,pastaj kthehem nga ana tjetër dhe mendoj prapë për te dashurin.Mundohem te fle gjume prapë me del i dashuri ne mendje:)
na iku na durt kjo goce na u be seks adikte LOL LOL

varet se ca shoh rruges, per ate mendoj. Psh po pash naj xhaje mendoj per pleqerine, po qe naj bjondine, them kushedi sa lek ka harxhu me i ly e me i mirembajt floket etj etj :)

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 29-09-2010, 11:31:04
Varet ,,,cme kap syri ,,, psh nese shoh dicka te rralle mendoj kushedi sa njerez kane punuar dhe ne sa kohe kane arritur ta krijojne kete mrekulli.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 28-01-2012, 23:48:36
Kryesisht nuk mendoj asgje pasi gatise tere udhetimin e kaloj ne gjume.............. .............

Njesoj. :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 28-01-2012, 23:54:35
iiiiiii gjumashe :P

kur vozit, ateher, duhet te mendoje mos e humb rrugen, kurse kur me vozitin, ateher rroft ipod lol degjoje muzikat dhe lexoje dicka :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 29-01-2012, 13:06:56
Mendoj për dike  :P :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 30-01-2012, 10:28:01
Shume per ate copez doreshkrim qe e kam lene pergjysem  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#34 ne: 30-01-2012, 10:48:40
kur udhetoj me makine mendoj per ato qe me kane ndodhur gjate dites.....kur udhetoj me avion mendoj vetem te zbres nje ore e me pare.....Kur udhetoj ne kembe ...mallkoj veten qe e bera LOL

Tushe ke dhe shume nga ai doreshkrimi?

 • Postime: 1580

#35 ne: 09-02-2012, 11:55:44
Mendja me rri tek momenti kur do perqafoj prinderit dhe tesoron tim  :)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 09-02-2012, 13:25:35
kur udhetoj me makine mendoj per ato qe me kane ndodhur gjate dites.....kur udhetoj me avion mendoj vetem te zbres nje ore e me pare.....Kur udhetoj ne kembe ...mallkoj veten qe e bera LOL

Tushe ke dhe shume nga ai doreshkrimi?
Kam ,ndoshta do e lexosh per vere kur te matranohem te martohem desha me thene LOL

 • Postime: 12743

#37 ne: 09-02-2012, 13:26:45
po pikerisht ne diten e dasmes do bej nje ligjerate para njerezve....apo nuk kam edhe zerin fiks per ate pune LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 09-02-2012, 13:27:27
po pikerisht ne diten e dasmes do bej nje ligjerate para njerezve....apo nuk kam edhe zerin fiks per ate pune LOL
ti je personi i dyte qe do te mbaj fjalim ne dasmen time,e shoh une konference shtypi do bejme  :D

 • Postime: 12743

#39 ne: 09-02-2012, 13:35:12
mos me thuaj....do e filloj keshtu fjalimin

na ishte njehere forumi Zeriyt dhe aty kishte plot antare . dy qe spikasnin ishin Capi dhe Misheli. Dy femra njera me e shkunder se tjetra....o sa bukur ato jane shoqe te ngushta LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 10-03-2012, 21:55:56
ishalla nuk perplasem

 • Postime: 12743

#41 ne: 12-03-2012, 08:53:53
ishalla nuk perplasem

 :( :( mos e thuaj me kete.....

se fundmi kam udhetuar shume dhe gjithnje kam menduar mallin qe me digjte per familjen....ishte gezim i pamase tek paraperfytyroja buzeqeshjet e vogelshve tek shihnin mamin prane....dhe keshtu shtyja cdo udhetim

heren e fundit nuk ishte ky perfytyrim...ishin lotet e dhimbjes qe me shoqeruan ne cdo hap te hedhur....tek largohesha dhe hipja ne avion kujtoja lotet dhe merzine qe lane pas. nuk me ngrohte as kenaqesia apo pamja qe do shihja tek do zbrisja ne rinas....jo...kisha thyer nje zemer atje tutje......

 • Postime: 12234

#42 ne: 03-04-2012, 14:46:33
Te mberrij sa me shpejte  :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 05-02-2020, 17:48:02
Te mberrij sa me shpejte  :P
Ndonjëherë e une të njëjtën gjë 😁

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 05-02-2020, 18:39:46
Aty ketu, atje gjithandej lol

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 08-02-2020, 09:13:29
Cdo gje te mundur, se shumicen e kohes vozite une dhe per ate arsye. Por kur shkoje aty ku duhet te shkoje, ateher nuk e vras mendjen per asgje.

 • Postime: 229

#46 ne: 08-02-2020, 09:18:50
Te ish nje  buton
ta shtypja e te arrija ne destinacion direkt
si llampen e Aladinit

do preferoja ta shtypja ate.

Nga Durresi deri ne Ancona te Italise (kam mbaruar librin Hija te Kadarese) ku ishim nje duzine me shoke, qe e gdhine duke u argetuar,e une ne nje kabine. :D

Udhetim qe mbajti 24 ore.
Sa nje jete. :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 08-02-2020, 11:07:11
Mjeti im i udhetimit eshte aeroplani. Nuk mendoj per dicka te vecante. E shijoj natyren-nga larte. :)


Si nuk paskam ndryshuar fare!
Ngeca te aeroplani dhe natyra unë 😬

 • Postime: 4261

#48 ne: 10-02-2020, 16:17:09


Ngeca te aeroplani dhe natyra unë 😬

Cfare natyre mund ta shijosh nga larte mbi re :D Une pervete vetem re shikoj sa here qe udhetoj :D

Gjate udhetimin me avion mundohem t'i heq mendimet me ndonje liber :D :D

 • Postime: 304

#49 ne: 10-02-2020, 16:43:42
Kur do mbaroje udhetimi qe te mberrij shendoshe e mire ne destinacion.

Temat e fundit