Cfare mendoni kur udhetoni! - 3 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare mendoni kur udhetoni!

Vizitor · 54 · 4668

Cfare mendoni kur udhetoni!

Vizitor · 54 · 4668

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 26-10-2020, 12:33:46
Te shkoj tek pika qe kam planifikuar dhe Te kenaqem me pas.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 26-10-2020, 19:07:11
Kur udhëtoj mendoj se kur do udhëtoj sërish drejt Ballkanit.  hmmmmm:

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 26-10-2020, 19:47:54
Qe te mberrijme shendoshe e mire e hoteli te jete ashtu sic duket ne booking.com :D

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#53 ne: 09-07-2021, 09:36:24
Rruga gjate udhetimit eshte kohe e mire per te menduar cfar te beni pastaj, ndonje plan ose dicka tjeter.

Temat e fundit