×
Hyrja
Profili

Cfare programesh pelqeni me shume ne televizion

Cfare programesh pelqeni me shume ne televizion

· 61 · 6258

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#50 ne: 25-07-2008, 13:55:53
Unë mëse shumti e pëlqen Fashion Tv-ne,sidomos atë programinqe e jep pas mesnates HOT... :D(ama edhe gjatë 24 orëve nuk prish pune  jep gjëra te bukura  :D)

 LOL LOL....te rafte gruaja shuplake jarabi :perqafim

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#51 ne: 30-07-2008, 10:33:57
Emisionet Politike  :D spektaklet dhe futbollin.

 • Postime: 26639
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#52 ne: 30-07-2008, 12:10:48
CSI (Las Vegas, New York dhe Miami)
Scrubs
Simpsons
Stargate (SG1 dhe Atlantis)
Heroes
Lost (por i merzitshem se s'ka kurrë fund)
Gray's Anatomy (ndonjëherë, jo gjithmonë i kam qejf)
Desperate Housewifes (kur s'ka gjë tjetër :D )
Dokumentare te natyrave të ndryshme
Lajmet

 • Postime: 119
tkamzemer
#53 ne: 30-07-2008, 12:14:38
FUTBOLL-FORMULLA 1
EDHE  KEQ  GRASHE 

 • Postime: 351
Amarda 77
#54 ne: 30-07-2008, 12:20:05
pervec telenovelave cdo gje te mundshme

 • Postime: 64
Lura
#55 ne: 30-07-2008, 17:41:40
1. Grate e futbolliste
2. Lost
3. CSI
4. Nip & Tuck
5. Jeta sipas Xhimit
6. Desperate Housewives
7. Smallville
8. FRIENDS
9. Married with children
10. Love Bugs

 • Postime: 22
 • Gjinia: Mashkull
ElektroNegativi
#56 ne: 13-08-2008, 06:52:26
sportin edhe Filmat Aksion  edhe Horror !

 • Postime: 351
Amarda 77
#57 ne: 23-10-2008, 11:15:29
Sex and the City e kam fiksim

 • Postime: 1580
sorelina
#58 ne: 23-10-2008, 15:01:37
The Simpsons
Plötzlich Meerjungfrau
Die Schlumpfe
Ana und die Liebe
Emira
#59 ne: 23-10-2008, 15:08:46
Une vdes per Desperate Housewives...gje tjeter nuk shoh asnjehere, vec po e dita me pare qe ka ndonje dokumentar interesant mbi nje teme terheqese...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#60 ne: 23-10-2008, 15:24:43
Ne kete kohe vjeshte kane filluar dy prog te bukura

- Strictly come dancing

- X Factor (si puna e etheve atje ne Shqip)..

Cdo te shtune nuk shoh gje tjeter..

Temat e fundit