Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 13-02-2020, 09:09:52 »

E zeza dhe e Gjelberta e mbyllur, per mua "ngjyra" e bardhe nuk eshte ngjyre
Postuar nga: Parloté
« ne: 13-02-2020, 00:50:06 »

E zeza🙂
Postuar nga: ElektroNegativi
« ne: 13-08-2008, 07:00:33 »

e Gjelberta !!!
Postuar nga: Blue sky
« ne: 21-06-2008, 00:20:12 »

Silver & blu
Postuar nga: dreza
« ne: 20-06-2008, 22:59:50 »

me shum me pelqen ngjyra  kuqe,gjelber
Postuar nga: qershija
« ne: 20-06-2008, 22:19:41 »

me shum me pelqen ngjyra e zez dhe lila
Postuar nga: Capkenja
« ne: 20-06-2008, 22:15:34 »

e verdha dhe bojqielli
Postuar nga: SH.I
« ne: 09-06-2008, 10:46:07 »

  Ne pergjithesi me pelqejne ngjyrat e mbyllura, edhe ate me se shumti:ngjyre kafe,gjrlbert dhe e kuqe e erret...
Postuar nga: hapesiraime.com
« ne: 02-05-2008, 15:00:27 »

kuq e zi
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 28-04-2008, 12:42:15 »

Ngjura ime e preferuar eshte ngjura i kuqe. Pra ngjyra e dashurise.