Cila është ngjyra juaj me e preferuar - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

· 70 · 8642

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-05-2006, 16:11:37
Përshëndetje cila është ngjyra juaj me preferuar?

E imja është e verdha. :D :D :D :D :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-05-2006, 16:13:55
bardha dhe e zeza  :) :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-05-2006, 16:41:29
E kaltra.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-05-2006, 17:49:39
E bardha dhe e kuqja  :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#4 ne: 31-05-2006, 20:07:03
Kam shume :D :-[  por do vecoja te bardhen, te kuqen dhe jeshilen :)

 • Postime: 82
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-06-2006, 20:46:04
kuq e zi  (jo qe jan ngjyrat shqiptare, por me pelqen ai kombinim ngjyrash, nuk e di as vet pse)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 02-06-2006, 05:21:32
Ufffff kam plot valla  :D duke filluar nga <
e kuqja , e zeza , e bardha , e gjelberta ( e mbyllur e hapur ) , e kalterta ( e mbyllur e hapur ), ngjyren kaffe , ngjyren e hirit .

 :D :D

 • Postime: 41
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 11-06-2006, 13:32:23
e kalterta dhe e gjelberta

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-06-2006, 05:24:36
te shikoj ndonje femer me terheqin keto ngjyra.

1 Nje me trup te bukur (elegante)do me pelqente ta shikoja me fustan roze ose fustan ngjyre te kuqe..kurse ne rroba plazhi perseri keto dy ngjyra do preferoja. :)

2 ndonje tjeter me biggg booobsss do me terhiqte sikur te kishte veshur ngjyr te zez gjysme e siper (ti dukej i cik kerdhikzaa) kurse gjysme e poshte blu xhins..looooool

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 30-06-2006, 05:28:16
bardhe e blu  :perqafim

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-06-2006, 10:48:22
E zeza

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 06-07-2006, 09:40:40
E zeze,ebardhe,kuqe dhe e gjelbert.

#12 ne: 06-07-2006, 09:50:54
Bojqielli bebesh  e embel si ta them une si qielli kur eshte i paster pa re !

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 06-07-2006, 11:45:18
blu si qelli ne agim .....

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 04-12-2006, 21:43:17
Ngjyra vjollce

#15 ne: 04-12-2006, 22:54:35
ngjyra qe kane syte e atij qe e kam kaq xhan,,bojqielli!

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 07-12-2006, 04:31:41
Roze!! :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 07-12-2006, 06:12:26
Do vecoja te bardhen e kam te preferuar.......Te zezen e vesh me shume se c'do ngjyre tjeter...........Ne veten time mendoj se me shkojne shume Turkuaz dhe Jeshile ne tone te ndryshme.....tek te tjeret me pelqen kur i shikoj ne ngjyr lejla sidomos lejlate e hapura.......

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-12-2006, 18:56:20
mua me pelqen e verdha jo per gje por jam shum xheloze :P

#19 ne: 13-12-2006, 23:06:49
bluja bebesh...

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 13-12-2006, 23:46:30
E kalter, dhe rose  :)

#21 ne: 14-12-2006, 08:46:36
Asnje e vecante..vetem nje perzierje ngjyrash te pakten jo me pak se 3 llojesh.. kuptohet te kombinuara hmmmmm:

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 15-12-2006, 19:40:07
Roza
e bardha
bojqielli

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 18-01-2007, 23:11:31
Ngjyrat e Mia te Preferuara jane:

E Bardha
E Kaltra (Turquoise)
E Gjelbra
E Kuqja
Lejlaja.

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 11-08-2007, 14:30:58
e bardhe e verdhe dhe e kuqe

Temat e fundit