×
Hyrja
Profili

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

· 70 · 7828

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-05-2006, 16:11:37
Përshëndetje cila është ngjyra juaj me preferuar?

E imja është e verdha. :D :D :D :D :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-05-2006, 16:13:55
bardha dhe e zeza  :) :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-05-2006, 16:41:29
E kaltra.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-05-2006, 17:49:39
E bardha dhe e kuqja  :)

 • Postime: 5949

#4 ne: 31-05-2006, 20:07:03
Kam shume :D :-[  por do vecoja te bardhen, te kuqen dhe jeshilen :)

 • Postime: 82
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-06-2006, 20:46:04
kuq e zi  (jo qe jan ngjyrat shqiptare, por me pelqen ai kombinim ngjyrash, nuk e di as vet pse)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 02-06-2006, 05:21:32
Ufffff kam plot valla  :D duke filluar nga <
e kuqja , e zeza , e bardha , e gjelberta ( e mbyllur e hapur ) , e kalterta ( e mbyllur e hapur ), ngjyren kaffe , ngjyren e hirit .

 :D :D

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 11-06-2006, 13:32:23
e kalterta dhe e gjelberta

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-06-2006, 05:24:36
te shikoj ndonje femer me terheqin keto ngjyra.

1 Nje me trup te bukur (elegante)do me pelqente ta shikoja me fustan roze ose fustan ngjyre te kuqe..kurse ne rroba plazhi perseri keto dy ngjyra do preferoja. :)

2 ndonje tjeter me biggg booobsss do me terhiqte sikur te kishte veshur ngjyr te zez gjysme e siper (ti dukej i cik kerdhikzaa) kurse gjysme e poshte blu xhins..looooool

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 30-06-2006, 05:28:16
bardhe e blu  :perqafim

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-06-2006, 10:48:22
E zeza

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 06-07-2006, 09:40:40
E zeze,ebardhe,kuqe dhe e gjelbert.

#12 ne: 06-07-2006, 09:50:54
Bojqielli bebesh  e embel si ta them une si qielli kur eshte i paster pa re !

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 06-07-2006, 11:45:18
blu si qelli ne agim .....

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 04-12-2006, 21:43:17
Ngjyra vjollce

#15 ne: 04-12-2006, 22:54:35
ngjyra qe kane syte e atij qe e kam kaq xhan,,bojqielli!

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 07-12-2006, 04:31:41
Roze!! :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 07-12-2006, 06:12:26
Do vecoja te bardhen e kam te preferuar.......Te zezen e vesh me shume se c'do ngjyre tjeter...........Ne veten time mendoj se me shkojne shume Turkuaz dhe Jeshile ne tone te ndryshme.....tek te tjeret me pelqen kur i shikoj ne ngjyr lejla sidomos lejlate e hapura.......

 • Postime: 25
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-12-2006, 18:56:20
mua me pelqen e verdha jo per gje por jam shum xheloze :P

#19 ne: 13-12-2006, 23:06:49
bluja bebesh...

 • Postime: 1015

#20 ne: 13-12-2006, 23:46:30
E kalter, dhe rose  :)

#21 ne: 14-12-2006, 08:46:36
Asnje e vecante..vetem nje perzierje ngjyrash te pakten jo me pak se 3 llojesh.. kuptohet te kombinuara hmmmmm:

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 15-12-2006, 19:40:07
Roza
e bardha
bojqielli

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 18-01-2007, 23:11:31
Ngjyrat e Mia te Preferuara jane:

E Bardha
E Kaltra (Turquoise)
E Gjelbra
E Kuqja
Lejlaja.

 • Postime: 335
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 11-08-2007, 14:30:58
e bardhe e verdhe dhe e kuqe

Temat e fundit