Cila është ngjyra juaj me e preferuar - 3 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

· 70 · 8647

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 28-08-2007, 13:34:07
I pelqej te gjitha ngjyrat, por ne veshje kam deshire te mos bej shume ngaterrime se ashtu jam une, dua qe gjithnje te dominoj nje ngjyre e tere ose ndonje kombiminim i tille qe me ben te dukem mire!
Perndryshe, ngjyrat qe i dua shume jane:
E kuqja
E kaltra (me shkon me syte ;))
E bardha
E kafta
E zeza
Lejlaja.

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#51 ne: 30-08-2007, 01:40:13
Patjeter ngjyra blue sky

#52 ne: 05-09-2007, 10:59:23
..ehe oh zot me pëlqejnë sytë e njerit shumë se i ka si qielli :)

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#53 ne: 06-09-2007, 14:56:15
ngjyra e natyres e gjelbert dhe e verdha.

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 07-04-2008, 16:43:32
 hmmmmm:
me shume me pelqen ngjyra jeshile

 • Postime: 195
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 07-04-2008, 19:40:05
E verdha,sa shume qe me pelqen!

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 08-04-2008, 21:51:50
 Ngjyra pink dhe bojqelli   :)

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 09-04-2008, 10:26:34
Roze eshte ngjyra ime e preferuar.

Kohet e fundit perpiqem te mos bleje asgje roze, sepse shumicen e rrobave i bleja roze, dhomen e kisha te lyer ngjyre roze, mobiljet e dhomes gjithashtu dhe carcafet  :D. Me bene verejtje qe jam shume e fiksuar dhe po mundohem te mos bleje asgje roze  :-[

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 09-04-2008, 13:11:33
e bardha... :)
por edhe dark colours..i preferoj :)

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0

#59 ne: 28-04-2008, 10:16:00
Une kam dy ngjyra te preferuara e bardha dhe e zeza,por me shume preferojte zezen.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 28-04-2008, 12:42:15
Ngjura ime e preferuar eshte ngjura i kuqe. Pra ngjyra e dashurise.

 • Postime: 17
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#61 ne: 02-05-2008, 15:00:27
kuq e zi

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 09-06-2008, 10:46:07
  Ne pergjithesi me pelqejne ngjyrat e mbyllura, edhe ate me se shumti:ngjyre kafe,gjrlbert dhe e kuqe e erret...

#63 ne: 20-06-2008, 22:15:34
e verdha dhe bojqielli

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 20-06-2008, 22:19:41
me shum me pelqen ngjyra e zez dhe lila

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#65 ne: 20-06-2008, 22:59:50
me shum me pelqen ngjyra  kuqe,gjelber

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#66 ne: 21-06-2008, 00:20:12
Silver & blu

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 13-08-2008, 07:00:33
e Gjelberta !!!

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 13-02-2020, 00:50:06
E zeza🙂

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 13-02-2020, 09:09:52
E zeza dhe e Gjelberta e mbyllur, per mua "ngjyra" e bardhe nuk eshte ngjyre

Temat e fundit