Cila është ngjyra juaj me e preferuar - 3 - Diskutime

×
Hyrja
Profili

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

Cila është ngjyra juaj me e preferuar

· 70 · 7839

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 28-08-2007, 13:34:07
I pelqej te gjitha ngjyrat, por ne veshje kam deshire te mos bej shume ngaterrime se ashtu jam une, dua qe gjithnje te dominoj nje ngjyre e tere ose ndonje kombiminim i tille qe me ben te dukem mire!
Perndryshe, ngjyrat qe i dua shume jane:
E kuqja
E kaltra (me shkon me syte ;))
E bardha
E kafta
E zeza
Lejlaja.

 • Postime: 155

#51 ne: 30-08-2007, 01:40:13
Patjeter ngjyra blue sky

#52 ne: 05-09-2007, 10:59:23
..ehe oh zot me pëlqejnë sytë e njerit shumë se i ka si qielli :)

 • Postime: 25

#53 ne: 06-09-2007, 14:56:15
ngjyra e natyres e gjelbert dhe e verdha.

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 07-04-2008, 16:43:32
 hmmmmm:
me shume me pelqen ngjyra jeshile

 • Postime: 195
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 07-04-2008, 19:40:05
E verdha,sa shume qe me pelqen!

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 08-04-2008, 21:51:50
 Ngjyra pink dhe bojqelli   :)

 • Postime: 162
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 09-04-2008, 10:26:34
Roze eshte ngjyra ime e preferuar.

Kohet e fundit perpiqem te mos bleje asgje roze, sepse shumicen e rrobave i bleja roze, dhomen e kisha te lyer ngjyre roze, mobiljet e dhomes gjithashtu dhe carcafet  :D. Me bene verejtje qe jam shume e fiksuar dhe po mundohem te mos bleje asgje roze  :-[

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 09-04-2008, 13:11:33
e bardha... :)
por edhe dark colours..i preferoj :)

 • Postime: 75

#59 ne: 28-04-2008, 10:16:00
Une kam dy ngjyra te preferuara e bardha dhe e zeza,por me shume preferojte zezen.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 28-04-2008, 12:42:15
Ngjura ime e preferuar eshte ngjura i kuqe. Pra ngjyra e dashurise.

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer

#61 ne: 02-05-2008, 15:00:27
kuq e zi

 • Postime: 9
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 09-06-2008, 10:46:07
  Ne pergjithesi me pelqejne ngjyrat e mbyllura, edhe ate me se shumti:ngjyre kafe,gjrlbert dhe e kuqe e erret...

#63 ne: 20-06-2008, 22:15:34
e verdha dhe bojqielli

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 20-06-2008, 22:19:41
me shum me pelqen ngjyra e zez dhe lila

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#65 ne: 20-06-2008, 22:59:50
me shum me pelqen ngjyra  kuqe,gjelber

 • Postime: 155

#66 ne: 21-06-2008, 00:20:12
Silver & blu

 • Postime: 22
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 13-08-2008, 07:00:33
e Gjelberta !!!

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 13-02-2020, 00:50:06
E zeza🙂

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 13-02-2020, 09:09:52
E zeza dhe e Gjelberta e mbyllur, per mua "ngjyra" e bardhe nuk eshte ngjyre

Temat e fundit