×
Hyrja
Profili

Cilat shtete i keni vizituar?

Cilat shtete i keni vizituar?

· 65 · 5252

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
ne: 10-01-2006, 17:09:39
Mendoj se eshte interesante dhe e thjeshte, pra: tregoni sa shtete keni vizituar duke i permendur ata nje nga nje.

Nen numrin 1 futeni shtetin ne te cilin jeni lindur.

Mendoj se kjo teme do te kontribuoje te mesojme dicka me shume ne lidhje me profilin e cdo anetari (i cili shkruan ketu).

Juaji.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#1 ne: 10-01-2006, 17:56:07
1.Shqiperi
2.Austri ku dhe jetoj.
3.Itali

Kam deshire te shkoj ne Gjermani dhe Zvicer se i kam shume afer besoj se sdo jet e larget ajo dite.

 • Postime: 13
big man
#2 ne: 11-01-2006, 05:05:41
shqiperin,gjermanin,austrin,suedin,danimark,itali e tashi me ka ngelur te vizitoj ameriken. :)

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#3 ne: 12-01-2006, 17:20:37
Shqiperi!!!!!!!!!!! :D

Berna
Paris
Londer.

Tash mu ka tek me bo nje xhiro ne Nizza!!!!

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#4 ne: 12-01-2006, 18:55:06
Maqedoni
Kosove,Mal i Zi, Serbi, Kroaci dhe Slloveni-ish Jugosllavi
Shqiperi
Gjermani
Itali
Zvicer
Suedi
Norvegji dhe
Danimarke ku edhe jetoj.

 • Postime: 160
 • Gjinia: Mashkull
Djaloshi
#5 ne: 12-01-2006, 19:51:09
Shqiperin
Malin e zi
Zvicerr
Spanje
Argjentin
Mexiko
Tash ne  fund  perfundova  ne  usa.

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#6 ne: 12-01-2006, 20:30:55
1. Maqedoni

2. Kosovë

3. Shqipëri

4. Bullgari

5. Serbi dhe Mali i Zi

6. Kroaci

7. Bosnje e Hercegovine

8. Austri

9. Gjermani

10. Turqi

11. Arabia Saudite

12. Japoni

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7 ne: 13-01-2006, 09:47:19
Maqedoni
Kosovë,Mal i Zi, Serbi, Kroaci dhe Slloveni-ish Jugosllavi
Shqipëri
Gjermani
Itali
Zvicer
Suedi
Norvegji dhe
Danimarke ku edhe jetoj.Kerkoj ndjese, kisha haruar te shtoj Greqine :)

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#8 ne: 14-01-2006, 12:14:18

Kërkojë ndjesë, kisha haruar te shtoj Greqine :)

Ma paske kaluar per nje shtet :D
Capkenja
#9 ne: 14-01-2006, 12:22:47
Shtetet qe kam vizituar!

1)Shqiperi se aty kam lindur(kuptohet jo te gjitha qytetet)
2)Bullgarine
3)Maqedonine(pelqej shume te rri ne Oher)
4)Gjermanine
5)Francen
6)Luksemburgun

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#10 ne: 14-01-2006, 12:43:59
Iliriden

Gjermani

Zvicer

Austri

Hungari

Kosovë

Shqipëri

Serbi, Mali i Zi dhe Sanxhak

Bosnja dhe Herzegovina

Sloveni

Itali


Panopticon si ke kaluar ne Japoni? Mos valle te kan sherbyer me mace te zier atje për darke? LOL :D

 • Postime: 338
Era e Dashnis
#11 ne: 14-01-2006, 13:00:40
athere ...

maqedoni, greqi, itali, franc, zvicer, dhe rep. ceke!

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#12 ne: 16-01-2006, 18:52:31
Panopticon si ke kaluar ne Japoni? Mos valle te kan sherbyer me mace te zier atje për darke? LOL

Aida,

Ne Japoni ka qene shetitje e mrekullueshme dhe e paharruar, e shume me mire se ne keto shtetet e Evropes Perendimore.

E maca te ziera nuk me kane sherbyer  Jojo: . E paske ngaterruar Japonine me Kinen :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#13 ne: 17-01-2006, 15:34:24
Maqedoni
Shqiperi
Kosove
Serbi dhe Mali i Zi
Bullgari
Turqi
Greqi

me shkurt, fqinjet perreth

respekt

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#14 ne: 03-02-2006, 03:47:56
Maqedoni , Shqiperi ,  Kosove , Bullgari ,  Greqi , Turqi , Egjipt ,  Itali , Slloveni , Kroaci , Zvicer , Hugari , Sllovaki , Rep. Ceke , Rumani . Tash me ka ngelur Gjermania , Franca , Polonia , Ukraina edhe disa te tjera por sdihet a do realizohen ato udhetime   :(

Pershendejte

 • Postime: 22
spilti vockel
#15 ne: 25-03-2006, 07:27:00
un kam shku ne gjermani austri franc  spanj  kosov shqipri lol kaq  :D
blete punetore per momentin ne franc jam hajde po deshe po te pres hahahah

 • Postime: 9
 • Gjinia: Mashkull
Shkëlqim
#16 ne: 26-03-2006, 23:45:30
Holandën
Greqinë
Gjermaninë
Arabinë Saudite
Shqipërinë
Maqedoninë
Kosovën (këtu banoj)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#17 ne: 28-03-2006, 06:55:30
greqi
itali
franc
belgjik
england
usa
portugali(madeira)

 • Postime: 2
Candy floss
#18 ne: 30-03-2006, 05:28:45
Shqiperin

Anglin (ku edhe banoj)

Maqedonin

Italin

Belgjiken

France

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#19 ne: 30-03-2006, 21:01:34
Shqipëri

itali

greqi

zvicer

hungari

gjermani

spanje

danimark

maqedoni

Kosovë

usa ku dhe jetoj

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
ed bosi
#20 ne: 31-03-2006, 06:24:47
angli

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#21 ne: 04-04-2006, 12:26:44
Kosove , Shqiperi , Iliride , Bullgari , Rep Ceke , Holande , Belgjike , Zvicer , Itali , Suedi , Danimarke , Austri , Gjermani . Nga te gjitha keto shtete qe permenda kam vizitu nje apo dy qytete . Enderroj ta vizitoj New Yorkun .
Rrofshi!

 • Postime: 9
ENSI
#22 ne: 05-04-2006, 07:11:22
vendet qe kam vizituar
shqiperi vendi ku kam lindur
gjermani
belgjike
france ku edhe jetoj

 • Postime: 9
ENSI
#23 ne: 05-04-2006, 07:12:06
me falni harrova zvicren

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#24 ne: 05-04-2006, 10:53:45
Zvicerr
Hollande
Belgjike.

E tash ka muji tjeter Londer.

Temat e fundit