Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 25-01-2023, 23:28:48 »

Gjerat qe cmoj jane te shumta.

PS: Ana2023 je vertet e 2023 apo ke bere udhetim ne kohe dhe ke ardhur nga periudha para 2014?
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 24-01-2023, 21:36:58 »

Sill ene dy te tjera ene te vjen certifikata ne shtepi.:P
Postuar nga: Anna2023
« ne: 24-01-2023, 20:56:52 »


Welcome.:)

I njef kto qe e drejtojn ti? Qe te te lavderojm içik 😁😜 duhet te te jap flet lavderimi ky robi se i ke sjell alamet antare qe se kan pa as ne ondrrat e veta me te bukura 😅😛
Postuar nga: Anna2023
« ne: 24-01-2023, 20:51:47 »


Thirri ene shoqet te vijne ketu se forumi i Mandit ka ik per lesh 😂

😅 po ti e di qe una s’maj shoqe forumaxhije 🙈
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 24-01-2023, 20:17:50 »


😅🙈 te njejtin mendim ndaj 😜

Thirri ene shoqet te vijne ketu se forumi i Mandit ka ik per lesh 😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 24-01-2023, 19:02:00 »

Welcome.:)
Postuar nga: Anna2023
« ne: 24-01-2023, 18:41:20 »


Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D

😅🙈 te njejtin mendim ndaj 😜
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 09-08-2022, 14:15:23 »

Kam vleresuar burrerrine si tek meshkujt ene tek femrat, tek meshkujt ka vdek tek femrat po vdes.:D
Postuar nga: stellina
« ne: 07-08-2022, 19:04:56 »

Ndershmërinë dhe çiltërsinë
Postuar nga: Shej
« ne: 28-09-2010, 14:16:06 »


e vertet po varet ku dhe me ke


kshu po i sinqerte qenke