×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36325

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#100 ne: 29-06-2008, 15:46:43
un te paren votova meqe martohem tani ne ver.

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#101 ne: 05-07-2008, 18:43:52
varianti 4 dhe 6... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#102 ne: 05-07-2008, 19:27:42
un te parën votova meqë martohem tani ne ver.


Hahahah :D nese martohesh ti edhe une pas teje :D :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#103 ne: 06-07-2008, 07:57:15
i ndare.... :D

Ne fakt une kam pasur fat te keq me te dyja grate e mia, njera me ka lane, e tjetra jo.... :D :D

 • Postime: 22
 • Gjinia: Mashkull
ElektroNegativi
#104 ne: 13-08-2008, 06:55:21
i pamartuar :d

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#105 ne: 14-08-2008, 12:06:36
Felicemente sposata  :) :-) :-)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#106 ne: 14-08-2008, 15:21:38
felicemente single  :)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#107 ne: 14-08-2008, 15:26:29
sekret :P
mishel
#108 ne: 14-08-2008, 16:20:51
Felicemente sposata  :) :-) :-)
me  too! :-)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#109 ne: 14-08-2008, 16:22:45
un i vetmuar :(
mishel
#110 ne: 14-08-2008, 16:38:38
Why ere? LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#111 ne: 14-08-2008, 16:42:36
edhe nje bjonde qe dua esht e martume :P
mishel
#112 ne: 14-08-2008, 16:46:16
hajt se do gjesh edhe ti nje bjonde beqare

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#113 ne: 14-08-2008, 16:47:34
jo moj jo zdua tjeter un cti besh dashuria ben te sajen :P:P e rregullove teknologjin ti te flasim aty ne eee apo te vi tekniku :P
Emira
#114 ne: 14-08-2008, 16:49:00
statusi im eshte: e dashuruar dhe e martuar me te njejtin person;-)) jo keq, e?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#115 ne: 14-08-2008, 16:49:45
emira e gezofsh statusin :P

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
xDesiree
#116 ne: 14-08-2008, 16:50:10
Shume e dashuruar :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#117 ne: 14-08-2008, 16:50:24
Beqar per momentin me vone si dihet fatit dhe pas 1 minute mund te dale ndonje fshatarke per nuse :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#118 ne: 14-08-2008, 16:51:30
qenkan te gjitha te dashuruar vec on e progri beqo :P
Emira
#119 ne: 14-08-2008, 16:55:15
statusi im është: e dashuruar dhe e martuar me te njëjtin person;-)) jo keq, e?

rrofsh or ti, ja tu e gezu jam  :D
Emira
#120 ne: 14-08-2008, 16:56:06
Beqar për momentin me vonë si dihet fatit dhe pas 1 minute mund te dalë ndonjë fshatarke për nuse :P

vdiske i cike ti per provincialet  :D

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#121 ne: 14-08-2008, 16:56:23
statusi im është: e dashuruar dhe e martuar me te njëjtin person;-)) jo keq, e?

Edhe une si puna teje, por me person tjeter sigurisht  :D
Emira
#122 ne: 14-08-2008, 16:57:20
Edhe unë si puna teje, por me person tjetër sigurisht  :D

ha ha ha
shyqyr Zotit MAX se do na ish bere hataja  ;)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#123 ne: 14-08-2008, 16:57:34
vdiske i cike ti për provincialet  :D
po ngaqe per momentin jam ne nje province dhe po shoh qe disa jane te ndezura me keq se metropolitanet :)
mishel
#124 ne: 14-08-2008, 17:05:15
u ftillove mi? shyqyr hahahahaha