Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 29-01-2020, 20:48:37 »

E gjete me ☺️

Une akoma 😂


Moj ti 😘 na le rend neve, se mir je ti 😁
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 29-01-2020, 18:34:58 »

ne zgjidhje serioze :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 29-01-2020, 17:24:32 »

Per peshk...:P
Postuar nga: erlehta
« ne: 29-01-2020, 17:21:41 »

Ne kerkim te thesarit

E gjete me ☺️

Une akoma 😂
Postuar nga: Shej
« ne: 13-10-2013, 15:18:33 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 13-10-2013, 14:03:27 »

Ne kerkim te thesarit
Postuar nga: ciarli
« ne: 12-10-2013, 18:23:37 »

beqar dhe forumdashes
Postuar nga: elton.asllani
« ne: 12-10-2013, 11:19:12 »

free spirit  :engjell:
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 11-10-2013, 20:25:09 »

vazhdoj te jem i martuar.....mos me pyesni me
Postuar nga: Lefter
« ne: 11-10-2013, 11:26:25 »

I gatshem per lidhje serioze... :D :D