×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36327

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#125 ne: 14-08-2008, 17:10:25
ka ndonje per aventur ktu :P

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull
joy&joy
#126 ne: 19-08-2008, 19:43:23
eh kush me  merr mua? ;) hmmmmm:
beqar i stazhinu :D :D

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull
joy&joy
#127 ne: 19-08-2008, 19:53:39
statusi im është: e dashuruar dhe e martuar me te njëjtin person;-)) jo keq, e?
sa  me fat  paske  qene :)
 tjeter  duam,tjeter  na do  e tjeter  marrim. hmmmmm:

un  prandaj  rri  beqar. :D :D :D

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#128 ne: 19-08-2008, 20:09:22
rri rri, me mir esht ashtu ;).. mund te besh cfar te te deshiroj ajo kokrra e qefit..

un per vete ne lidhje serioze jam, po do shohim deri ne fund..!!

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull
joy&joy
#129 ne: 19-08-2008, 21:31:14
rri rri, me mir esht ashtu ;).. mund te besh cfar te te dëshiroj ajo kokrra e qefit..

un për vete në lidhje serioze jam, po do shohim deri në fund..!!
mire  se  une  gati  jam :D :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#130 ne: 20-08-2008, 20:48:53
ka ndonje per lidhje sekrete ktu  :P :P

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
shkambi
#131 ne: 23-08-2008, 09:41:26
une per veten jam ne STAND BY

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#132 ne: 23-08-2008, 09:56:57
Une e kam sekret ;) :P

 • Postime: 5
Entelina
#133 ne: 26-08-2008, 09:35:54
Beqare hmmmmm:
mishel
#134 ne: 26-08-2008, 09:37:59
e martuar dhe me ngarkese pas.... :D :D

 • Postime: 119
tkamzemer
#135 ne: 27-08-2008, 23:38:57
gollo gollo gollovar   :D :D :D

mire  se vdiç dreçia :D :D : • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#136 ne: 31-08-2008, 15:58:20
Beqare.. :)

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
Macoku1
#137 ne: 06-09-2008, 17:16:04
Beqar :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#138 ne: 08-09-2008, 02:03:43
e sapo-martuar  :D

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#139 ne: 08-09-2008, 11:07:17
Te trashegohesh!!  :)

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer
meriana
#140 ne: 08-09-2008, 12:09:09
Nene!

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#141 ne: 11-09-2008, 17:50:07
Të trashegohesh!!  :)


faleminderit :)

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#142 ne: 11-09-2008, 17:56:33
Tip me shume dashnore. LOL LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#143 ne: 11-09-2008, 20:30:20
beqar akoma

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#144 ne: 11-09-2008, 21:35:41
Ate qe thashe se kishe gje ti? :P LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#145 ne: 12-09-2008, 17:50:28
I martuar ama ne kerkim. :D :D

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#146 ne: 12-09-2008, 17:56:59
me ngjajti sikur kishe folur për mua LOL LOL
Per ty? :O  e kujt ja mban te te shaje ty? :P

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer
Claraa
#147 ne: 12-09-2008, 18:42:16
ua! une u ngatarova :(   ajo fjala vejush eme ngjau me Mademoiselle (= Zonjushe) dhe votova  :shastis) po faktikisht hy tek te pamartuarit akoma  :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer
Claraa
#148 ne: 12-09-2008, 18:45:27
I martuar ama ne kerkim. :D :D

E di une qe me kerkon ti  :P


Kerko Tare kerko se do me gjesh  :D

 • Postime: 119
tkamzemer
#149 ne: 12-09-2008, 21:53:14
ka ndonje çupe te ma marri mua?

se u plakem e se lagem !

si  .........po ?apo