×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36324

 • Postime: 1533
Karatisti
#25 ne: 29-04-2006, 13:59:20
Beqar edhe pak!

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer
tweet
#26 ne: 02-05-2006, 05:31:48
:P a paska me u livdu a  :P

Po nuk po me livdon kerkush e thash hajt ta livdoj veten  :P

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#27 ne: 02-05-2006, 07:46:59
Po nuk po me livdon kerkush e thash hajt ta livdoj veten  :P

 :)edhe une vetin kam qef me livdu,por te tjeret skam qef me m'livdu... :P

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer
erlehta
#28 ne: 02-05-2006, 08:23:52
E  martuar. :)

 • Postime: 1533
Karatisti
#29 ne: 02-05-2006, 08:43:51
48.6% te forumisteve qenkan te martuar?! Sinqerisht kjo me befason!

 • Postime: 13
BELA
#30 ne: 09-05-2006, 07:44:52
AMAN PSE NUK EGZISTON RUBRIKA PER TE FEJUAR ATY BEJ PJE UN hmmmmm:

 • Postime: 2
 • Gjinia: Mashkull
alex21
#31 ne: 09-05-2006, 08:01:29
Tek  :(

Duhet të ekzistonte dhe një kategori 'Pa lidhje'

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#32 ne: 09-05-2006, 08:38:40
Une i perkas kategorise emmmm mbase kushedi?

 • Postime: 12234
Lefter
#33 ne: 09-05-2006, 12:55:55
Ky çfarë kategorie hyn?

I pamartuar ...Por edhe i vetem....

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
loni19
#34 ne: 11-05-2006, 12:07:33
Ende de ende beqar.

 • Postime: 9
eglantina
#35 ne: 11-05-2006, 12:32:47
Statusi im eshte i pazgjidhur ende se ket se keni shtu me then lidhje serioze ku i dihet keshtu qe po them e dashuruar ,por do jet kjo serioze shpresoj nga ana ime po,por nga ana kundert mendja shpejt ndryshon.hmmmm met mira eglantina

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#36 ne: 11-05-2006, 13:25:04
po shum te koki te martum more ju!
qa u ba more kshtu vota jem e vetmja!
LOL LOL
nejse ju pershendes

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#37 ne: 11-05-2006, 16:58:42
I FEJUAR ME NJE ITALIANE ME KONTRATE :D MBAROI
NJE LIDHJE SERIOZE ME NJE GOC SHQIPTARE :D MBAROI


Ndryshuar!
« Editimi i fundit: 11-05-2006, 17:12:31 nga Untouchable »

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#38 ne: 12-05-2006, 16:44:59
i martuar  :)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#39 ne: 12-05-2006, 20:45:04
48.6% te forumisteve qenkan te martuar?! Sinqerisht kjo me befason!

Po kjo dmth qe forumin nuk e vizitojn vetem rrinia dhe femijet  :D

Une te dyten e kam  :)
wiliams
#40 ne: 13-05-2006, 06:30:05
Jam Beqar i martuar..

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#41 ne: 15-05-2006, 07:19:46
Sipas sondazhit shumica qenkan te martuar ketu.  ^o)

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#42 ne: 15-05-2006, 19:10:42
e fejuar  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#43 ne: 19-05-2006, 10:59:56
Sipas sondazhit shumica qenkan te martuar këtu.  ^o)

Epo ti e di se te forumi nuk ka shume kalamaj si puna nesh  :D

 • Postime: 1533
Karatisti
#44 ne: 19-05-2006, 11:15:18
Po kjo d.m.th. qe forumin nuk e vizitojn vetëm rrinia dhe fëmijët  :D

Unë te dytën e kam  :)

PO po edhe pak duhet ndryshuar emrin ne desperate housewives forums :D

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer
erlehta
#45 ne: 19-05-2006, 12:58:16
Perqindja e larte e numrit te antareve qe jane te martuar,,tregon seriozitetin e forumit  :D

 • Postime: 350
Glaserian
#46 ne: 20-05-2006, 03:22:44
Statusi im ?


I Lire • Postime: 21
 • Gjinia: Mashkull
stalinger
#47 ne: 20-05-2006, 08:07:51
STATUSI IME ESHTE "VEJAN"

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#48 ne: 20-05-2006, 16:13:27
 :)

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#49 ne: 23-05-2006, 07:19:49
ooouuuuuuuuu  po si ka mundesi te gjitha gocat beqare,
po nuk na doli ndonjera me o martu moj xhan :D :D